Paylaş

Snapchat hesap gizleme nerede bulma. Snapchat hesap gizleme alanını bulmak istiyorsanız hangi yolları takip etmeniz gerektiğini yazımızda anlatacağız.

Snapchat uygulamasını kullanmamış olsanız bile muhakkak adını duymuşsunuzdur. Ancak uygulamayı kullanıyorsanız eğer özelliklerini de bilmek istiyorsunuzdur. Snapchat hesabınızda hesap gizleme alanının nerede olduğuna dair tüm detayları yazı içerisinde sizlere sunumunu sağlayacağız.

Snapchat hesabınızda yaptığınız paylaşımlar 24 saat içerisinde kaybolmaktadır. Aslında Snapchat ile birlikte hikaye özelliğini tanıdık diyebiliriz. Snapchat hesabınızda yaptığınız paylaşımları ise sadece sizin tanıyor olabileceğiniz kişilerin görmesini sağlayabilirsiniz.

Bu işlemi yapmadığınız sürece tanıyıp tanımadığınız kim varsa hepsi sizin yaptığınız paylaşımları görebilir. Böyle bir durumun yaşanmamasını istiyorsanız bu durumda hangi adımları kontrol etmeniz gerektiğine birlikte bakacağız.

Snapchat hesap gizleme nerede bulma

Adımları paylaştığımız şekilde yapmanız durumda hiçbir sorun yaşamadan paylaşımlarınızı sağlayabilirsiniz. Dediklerimizi harfiyen işleme koymanız durumunda çok kolay bir şekilde sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Snapchat hesap gizleme

Snapchat hesabınızı eskiden bu zamana kadar kullanıyorsanız eğer bu ayarların nerede olduğunu biliyorsunuzdur. Ama biz bilmeyenler için yazımızı hazırladığımız için nelerin gerekli olduğuna birlikte bakacağız.

snapchat hesap gizleme
  • Öncelikle Snapchat uygulamanıza giriş yapın.
  • Uygulamanız açıldığında sol üst alanda bulunan profil simgesine tıklayın.
  • Açılan sayfada sağ üst alanda çark işaretini göreceksiniz. Onun üzerine dokunun.
  • Burada size sunulan seçenekler içerisinde kimlerin sizinle iletişim kurabileceğini seçin.
  • İşlemlerinizi yaptıktan sonra artık hikayenizi ya da hesabınızda yaptığınız paylaşımları herkese göremeyecektir.
  • Snapchat hakkında merak ettiklerinizi web sitemizden kontrol ederek girebilirsiniz. Hangi ayarlar nerede, sorunlar karşısında nasıl bir yol izlemelisiniz. Tüm bunları ayrıntılı bir şekilde sizlere hazırladık.
  • Eğer hesap gizleme işlemlerinizi de yapmak istiyor ancak bunlar olmuyorsa bu durumda yapılması gereken diğer hususları gözden geçirmelisiniz.
  • İnternet bağlantınızı kontrol edip tekrar deneme yapın.
  • Farklı bir cihazdan kendi hesabınıza girerek ayarları işleme koyun.
  • Son olarak uygulama yetkililerine durumu bildirin.

Hazırladığımız yazımızda Snapchat hesap gizleme nerede bulma işlemleriyle ilgili yapmanız gerekenleri konu aldık. Yukarıdaki işlemleri devreye koymanız durumunda sizde sorununuzu giderebilirsiniz. Eklemek istediklerinizi bizlere yorumdan bildirebilirsiniz.

Snapchat hesap gizleme nerede bulma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here