Snapchat hesabımı silemiyorum kapanmıyor nereden ve nasıl silebilirim? Bir formülü var mı? Araştırması içerisindeyseniz o halde yazımız bu sorulara cevap olacaktır.

Uygulamaların her geçen gün genişlemiş olduğu bir dönemde çeşitli hesaplara kayıt olmaktayız. Hesaplarımıza kayıt olma işlemleri sonrasında onların bir de nasıl kapatılacağı merak konusudur. Snapchat uygulaması ise son dönemlerde oldukça popüler uygulamalardan bir tanesidir. Genel anlamda genç kesime hitap eden bir uygulama olmasından ötürü hızlı bir şekilde geniş kitlelere ulaşım sağlamıştır. Yapılan fotoğraf ve video paylaşımları 1-10 saniye sonrasında ortadan kalmaktadır. Kimisi uygulamayı indirince artık kopamıyor kimisi ise hemen sıkılmaktadır. Siz de bazen indirilen ve kayıt olduğunuz uygulamanın hemen silinmesini istersiniz. İşte biz de tam bu anlamda kayıt olmuş olduğunuz snapchat uygulamasının nasıl ve nereden silineceğini merak etmekteyiz. Tamda bu merakın ortadan kaldırılabilmesi için hangi yollar üzerinden işlem sağlamanız gerektiğine ilişkin detayları ele alacağız.

Snapchat hesabımı silemiyorum kapanmıyor

Snapchat uygulaması son dönemlerin ve gençlerin kullanım sağlamış olduğu en popüler uygulamalardan birisidir. Fakat bu uygulamayı denemek amaçlı indiren ve sonrasında sıkılan kullanıcı kitlesi de oldukça fazladır. Snapchat hesabını nasıl kapatabilirim?, snapchat hesabı nasıl silinir? Ve benzeri soruların yanıtsız kalmaması için konuyu kapsamlıca size sunacağız.

Snapchat kapanmıyor

Hesabın indirilebilmesi ardından kapatılabilmesi için ne yapmalıyım? İşte bu sorunun cevabı hazırladığımız yazımızda yer almaktadır. Hesabın silinebilmesi için var olan işlem ayarlarını sizlerin huzuruna sunacağız.

Snapchat hesabımı silemiyorum kapanmıyor, snapchat silemiyorum, snapchat silinmiyor, snapchat kapatamıyorum, snapchat kapanmıyor, snapchat hesabımı silemiyorum

  • İlk olarak Buraya tıklamanız halinde karşınıza bir sayfa açılacaktır.
  • Bu sayfa üzerinde hesaba kayıt olmuş olduğunuz kullanıcı ve şifrenizin girişini sağlıyoruz.
  • İşlemler sonrasında ”Login” ikonuna tıklıyoruz.
  • Sonrasında karşınıza hesabınızın silinebilmesi için ”Onay” ikonu gelecektir.
  • Tekrarında kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi girdiğiniz andan itibaren  ”Delete account” demeniz durumunda hesap silme işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız.

Bu aşama da sorun veya bir problem ile karşı karşıya kalırsanız bunu yorum alanında bizimle gönül rahatlığı ile paylaşabilirsiniz. Bizler anında yaşanan soruna ilişkin çözümü sizlere sunacağız. Snapchat hesabımı silemiyorum kapanmıyor problemi yapılan işlemler sonrasında ortadan kalkmış olacaktır. İyi gezintiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz