Snapchat fotoğraf süresini uzatamıyorum yada video süresini nasıl ayarlayabilirim diyen kullanıcılar için neler yapması gerektiğini kaleme alacağız.

2016 yılının en gözde uygulamalarından birisi olan snapchat hesaplarında arkadaşlarınıza atılan snaplar 1-10 saniye arasında kaybolmaktadır. Uygulamanın yeni oluşundan ötürü kişiler bu sürenin uzatılması ya da ayarlanması konusunda oldukça sorunlar yaşamaktadır. Yani siz değerli snapchat kullanıcılarının gönderilen fotoğraf ve video sürelerinin uzatılması için neler yapılması gerektiğini araştırdık. Şimdi öncelikle şunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte yeni uygulamalar da ard arda çıkmaktadır. Play store ve apple store üzerinden indirimini gerçekleştirmiş olduğumuz uygulamalardan sevdiklerimizden vazgeçmiyoruz. Onun haricinde snapchat hesabı üzerinden atılan snapların hemen silinmemesi ya da zaman diliminin ayarlanabilmesi için aşağıdaki adımları kontrol etmeniz yeterli olacaktır.

Snapchat fotoğraf süresini uzatamıyorum

Snapchat üzerinde yapılan paylaşımlarda ki fotoğraf süresini kendinize bağlı olacak şekilde değiştirebiliyorsunuz. Hikaye içinde aynı işlemi sağlayabiliyorsunuz. Lakin bunlar yapılırken bazı kullanıcılarımız fotoğraf süresinin uzatamadığını, snapchat hesabında video süresini uzamayacağına dair bilgilendirme verdiğinizden ötürü konunun incelemesini sizler adına yapmış bulunuyoruz. Yapılması gerekenlere gelin birlikte kontrol edelim.

snapchat fotoğraf süresini ayarlayamıyorum

Snapchat hesabı içerisine giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra arkadaşınıza göndermiş olduğunuz snap ile ilgili olarak bilgilendirme edinmek istiyorsanız ya da zaman dilimini ayarlamak sizin elinizde. Zaten 1-10 saniye arasında bir ayarlama sağladığınız için bu ayarlamanın nasıl olacağına ilişkin işlemlerinizi birlikte gerçekleştireceğiz.

 

Snapchat fotoğraf süresini uzatamıyorum, snapchat fotoğraf süresini ayarlayamıyorum, video süresini uzatamıyorum, fotoğraf süresini uzatamıyorum, snapchat video süresini uzatamıyorum, snapchat video süresini ayarlayamıyorum

  • Arkadaşımıza bir fotoğraf veya video gönderebilmemiz için öncelikle snapchat uygulamasının içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Hesaba giriş sağladıktan sonra ana ekran kısmında yer alan dev bir simge görünecek ona tıklıyoruz.
  • Fotoğrafımızı çektikten sonra sol alt alanda yer alan saat kısmına tıklıyoruz.
  • Gelecek olan ekran kısmında 1-10 saniye arasında bir süre dilimi seçiyoruz.
  • Bu süreler içerisinde hangisini ayarlamak istiyorsanız kendinize uyumlu olacak şekilde belirleyebilirsiniz.
  • Yaptığımız bu ayar sonrasında karşı tarafa gönderimini sağlayabilmek için yine > simgesini görmeniz gereklidir. Buraya tıklamanız durumunda sorun yaşamadan kullanımlar başlanacaktır. Karşı tarafa fotoğraf gönderiminde oluşacak sıkıntılarla ilgili uygulamayı silip yeniden yükleme işlemlerini sağlamayı deneyebilirsiniz.
  • Ardından telefonu kapatıp yeniden açalım.

Snapchat fotoğraf süresini uzatamıyorum ile ilgili olarak birlikte gerçekleştirilen işlem ayarları sonrasında herhangi bir problem kalmadan zaman ayarlamasını bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz