Paylaş

Snapchat eski resimleri bulamıyorum. Snapchat uygulamasında kaybolan resimlerin bulunabilmesi yönünde bir ayarın olup olmadığını anlatacağız.

Snapchat diğer sosyal medya uygulamalarından oldukça farklı bir özelliğe sahiptir. Uygulama da her şey paylaşım sağlandıktan sonra kaybolmaktadır. Eğer bilgilerini kayıt etmediyseniz yaptığınız tüm işlemlerle vedalaşmanız gerekiyor. Hikaye paylaşımlarının baş mimarisi olan uygulama da eski resimlerin bulunup bulunamadığı ise her kesim tarafından merak edilmektedir. Kullanım sağladığınız telefonun markası ne olursa olsun resimler, videolar ve mesajlaşmalarınız otomatik olarak silinmektedir. Uygulama içerisinde yaptığınız resim ve video paylaşımları başkaları tarafından 1 ila 10 saniye içerisinde görüntülenebilmektedir. Görüntüleme sonrasında paylaşım eğer kaldırılmamış ise görseller 24 saat sonrasında kaybolmaktadır. Fakat yapılan paylaşımlar eğer telefonunuza kaydedilmemişse bu durumda geri getirme noktasında sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Snapchat eski resimleri bulamıyorum

Snapchat silinen resimleri geri getirme, snapchat kaybolan videoları bulma, snapchat kaybolan mesajları geri alma, snapchat mesajları geri getirme mümkün mü, snapchat silinenleri tekrar geri alma, snapchat hesabında silinen bir şeyi geri getirebilir miyim. Tüm snapchat kullanıcılarının aslında merak ettiği konulardan bir tanesidir. Uygulama kendini sürekli güncellemekte olduğu gibi anıların yedekleme işlemlerini de artık uygulama içerisinde sağlayabiliyorsunuz.

Snapchat kaybolanları bulma

Mesaj bölümünde yaptığınız yazışmaların silinmemesi için 24 saatlik süre dilimini aktif hale getirebilirsiniz. 24 saat sonrasında da bu yazışmaların tamamı silinecektir. Haricinde ise uygulama içerisinde yapılan paylaşımların yedek alınmaması adına ilgili ayar kapalı ise ona da yapacak herhangi bir işlem söz konusu değildir.

Snapchat eski resimleri bulamıyorum, snapchat silinenler nerede, snapchat silinenleri geri getirme, snapchat silinen videoyu bulma, snapchat silinen mesajı bulma, snapchat kaybolanları bulma
  • Snapchat üzerinde sağlanan paylaşımları telefonunuza ayrıca kayıt etmeniz en mantıklı olan işlemlerden birisidir.
  • Uygulamada yedek almayı aktif tutarakta bunun önüne geçebilirsiniz.
  • Snapchat anıların yedekleme işlemlerini yakın zaman içerisinde tüm hesaplara getirmiştir.
  • Aynı zamanda hem wifi hem de mobil bağlantı üzerinden bu yedekleme ayarlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.
Snapchat eski resimleri bulamıyorum, snapchat silinenler nerede, snapchat silinenleri geri getirme, snapchat silinen videoyu bulma, snapchat silinen mesajı bulma, snapchat kaybolanları bulma

Uygulamada yedekleme ve buna bağlı ekran resimlerini cihaza kaydetmeniz ilgili verilerinize ulaşmanıza katkı sağlayacaktır. Ama bunu yapmadığınız sürece ilgili verilere ulaşımınız mümkün değildir. Snapchat alanında merak ettiklerinizi yine sitemiz üzerinden bakarak ulaşabilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. Merhaba şuan çok üzgünüm birçok fotoğrafım uygulamayı silip tekrar yükledikten sonra kayboldu yedekleme açıktı ama yinede kaybolmuşlar geri getirmenin bir yolu olduğunu söyleyin lütfen 😔 Ayrıca snapchatin iletişim adresine mesaj atıyorum bu e posta kullanılmıyor diye geri bildirim geliyor ulaşamıyorum da sayfalarına.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here