Paylaş

Snapchat engellenenler nerede bulamıyorum. Snapchat hesabında engel listesinin nerede olduğunu yazı içerisinde konu almış bulunuyoruz.

Snapchat uygulamasını telefonunuza yeni indirdiyseniz uygulama ile ilgili bir çok özelliğin nerede olduğunu bilememeniz gayet normaldir. Snapchat uygulamasına giriş sağladığınızda sizden snap paylaşımı yapmanızı isteyecektir. Yapılan snap paylaşımları 1-10 saniye aralığında paylaşım sağlanmaktadır. Ve daha sonrasında atılan snap paylaşımları otomatik olarak belli bir süre aralığı sonrasında silinmektedir. Gerçek hayatta olduğu gibi sosyal medya uygulamalarında da bizleri rahatsız eden kişiler bulunmaktadır. Ama her uygulama da olduğu gibi snapchat uygulamasında da bu kişilerin engellemesini sağlayabiliyoruz. Engellenen kullanıcıların nerede olduğuna dair bilgileri daha sonrasında görmek isteyebilirsiniz. Yani engellediğiniz bir kişinin devamında engelini kaldırmak isteyebilirsiniz. Snapchat alanında engel listesinin nerede olduğuna ilişkin yapılan incelemeleri sizlere yazımızda sunmuş bulunuyoruz.

Snapchat engellenenler nerede bulamıyorum

Snapchat engel listesi nerede, snapchat engellenenler nerede, snapchat engellenen kullanıcıları bulamıyorum, snapchat hesabında engellediğim kişileri görebilir miyim, snapchat engellediğim birinin tekrarında engelli olduğu yer nerededir. Her bir uygulamanın engelleme yöntemi ve buna bağlı kendine has bulundurduğu engel listesi bulunmaktadır. Ama önemli olan bu listeye nereden ve nasıl ulaşıldığını bilmemektedir. Çözüme dair tüm detay bilgilerini haberimizde yayınlayacağız.

Snapchat engel listesi

Sizi rahatsız eden ya da günlük hayatta konuştuğunuz ve aynı zamanda snapchat üzerinden de görüşme sağladığınız yakın arkadaşınızla küstüğünüz de o kişiyi uygulamadan da engelleriz. Engellenen kişinin nerede olduğuna dair bilgileri görebilmek için snapchat hesabınıza girişinizi gerçekleştiriyoruz.

Snapchat engellenenler nerede bulamıyorum, snapchat engellediğim kişiler nerede, snapchat engellenenler, snapchat engel listesi, snapchat engel listesi nerede, snapchat engellediklerim görünmüyor

  • Hesaba giriş yaptıktan sonra sol taraftaki profil resminize dokunarak oradan da sağ üst bölümdeki ayar sekmesine dokunuyoruz.
  • Ayar bölümüne dokunduktan sonra karşınıza gelecek olan ekranda bulunan seçenekler içerisinde ‘’Engellenenler’’ adı altında bir seçenek göreceksiniz.
  • Bu alana girişinizi gerçekleştirdiğiniz taktirde uygulama da ne kadar kişiyi engelleme yaptıysanız eğer bunların tamamını bu kısımda görebilirsiniz.
  • Kimin engellini kaldırmak istiyorsanız ya da kimleri engellediğiniz bilmek istiyorsanız tüm bilgiler burada yer almaktadır.

Snapchat engellenenler nerede bulamıyorum diyenlere özel hazırladığımız yazıda sorun olursa bize durumu iletebilirsiniz. Aslında ayarları oldukça basit olsa da yeni dahil olduğunuz için bazı alanlar size garip gelebilir. O yüzden zaman içerisinde buna da alışıp kullanım devamını sağlayabilirsiniz. Burada engellenenler görünmüyorsa bu durumda o kişi snapchat hesabını dondurmuş olabilir. Aklınızda bulundurmanız gereken önemli bir ayrıntı da bu olmalıdır.

Snapchat engellenenler nerede bulamıyorum, snapchat engellediğim kişiler nerede, snapchat engellenenler, snapchat engel listesi, snapchat engel listesi nerede, snapchat engellediklerim görünmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here