Snapchat engellendiğimi nasıl anlayabilirim veya da birinin sizi sildiğini hangi yolla anlayacağınızı sizin için kaleme almış bulunuyoruz.

Sosyal medya hesaplarımızda bizleri rahatsız eden kişilerin doğrudan engellemesini sağlıyoruz. Fakat bazen bir paylaşım yüzünden takipçilerimiz bizleri silebiliyor yada engelleyebiliyor. Bu ve benzeri tarz durumlarla karşı karşıya kaldığımız Facebook, twitter ve instagram uygulamalarında anlayabiliyoruz. Snapchat uygulaması henüz çoğu kesim tarafından bilinmese de bir çok kitle ismini duymuştur. Genç kesimin sıkça kullanım sağlamış olduğu platform haline gelen uygulama içerisinde engellendiğini ya da silindiğini nasıl anlıyoruz? Diye sorularda gelmiyor değil. Sizi arkadaşınızın, akrabamızın bizleri engelleme yaptığını anlayabilmeniz için nelerin sağlanması gerektiğini ele aldığımız bu yazı sonrasında aa ne kadar kolay anlaşılıyormuş diyeceksiniz. Şimdi gelelim engellendiğinizi ve silinme işlemlerinin nasıl anlaşıldığını incelemeye.

Snapchat engellendiğimi nasıl anlayabilirim

Snapchat hesabında biri beni engellerse bunu nasıl anlayabilirim?, Snapchat hesabında birinin beni sildiğini nasıl anlayabilirim?, snacphat arkadaşım beni silmiş mi? Snapchat hesabımda arkadaşım beni engellemiş mi? Sorularının artık cevap bulacağı bu yazımızda karşı tarafın sizi engellediğini nasıl anlayacağınızı kaleme almış bulunuyoruz. Tabi aynı şekilde sizler de karşı tarafı engellediğiniz de onlarda bu yöntem ile sizi engellediğinizi anlayabileceksiniz.

snapchat engeli nasıl anlarım

Snapchat hesabında silinme ve engelleme işlemlerinin nasıl anlaşılacağını konu aldığımızda sorunun cevabını öğrendiğinizde şok olabilirsiniz. Çünkü cevap aslında hiçte o kadar zor değil sadece yeni bir uygulama olduğu için neyin nerede olduğunu bilmiyoruz.

Snapchat engellendiğimi nasıl anlayabilirim, silindiğimi nasıl anlarım, snapchat engellendim mi, snapchat engeli nasıl anlarım, snapchat silindiğimi nasıl anlarım, snapchat engelleme nasıl anlaşılır

Snapchat hesabında birinin sizi engelleyip ve sildiğini anlayabilmek için snapchat hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesabımıza giriş işlemi sağlandıktan sonra ”Hayalet” ikonlu simgeye tıklıyoruz. Gelen ekranda yer alan ”Arkadaşlarım” ikonuna tıklıyoruz.

Giriş sağlanan alanda snapchat hesabında arkadaş olmuş kişilerin listesi sıralanacaktır. Tabi bu sıralamada hemen yan tarafında bu kişi sizi sildi veya buradan sizi engelledi diye bir ibare görmeyeceksiniz.

Sizi silme ihtimali olan kişinin üzerine geldiğimizde bu alanda arkadaşınıza dair veri bilgilerinin geldiğini göreceksiniz. Bunların yanına ek olarak puan vardır. Puanlama sisteminde var olan yerde hiç bir şey gözükmüyorsa bu durumda o kişi silmiş demektir.

Snapchat engellendiğimi nasıl anlayabilirim bu sayede anlamış olacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz