Paylaş

Snapchat bildirimleri gelmiyor görünmüyor. Snapchat üzerinde bildirim tarafınıza ulaşmıyorsa bildirimlere izin verme yöntemini kaleme aldık.

Telefonlarımıza tüm uygulamalardan bildirimler gelmektedir. Yeni dahil olduğunuz uygulamalardan da gelen bildirimleri fark ederek içerisine giriş sağlıyoruz. Sosyal medya uygulamaları fazlalaştıkça telefonlarımıza gelen bildirimlerde o kadar fazlalaştı. Bazen bazı uygulamalardan sürekli bildirim gelmesin diye bildirimlerin kapatılmasına yönelik işlemleri sağlamaktayız. İlk üye olunduğunda da bildirimlere izin vermediğiniz kesinlikle olmuştur. Bildirimlere izin verilmediğinde de birinden gelen mesaj, beğeni, yorum telefonunuza gelmediği için uygulama ile alakalı hiçbir şeyden haberdar olmuyorsunuzdur. Snapchat üzerinde yaptığınız mesajlaşma yada attığınız hikayeler için yapılan yorumlara bildirim gelmesini istiyorsanız bildirimlere izin verilmesi gereklidir. Bildirimlerin gelmeme sebebi bununla alakalıdır. Uygulamaya ilk üye olduğunuz da bildirimlere izin vermediyseniz daha sonrasında buna izin verebilmek için giriş yapacağınız alandan kısaca bahsedeceğiz. Bu sayede artık sizlerde snapchat üzerinden gelen bildirimleri görebileceksiniz.

Snapchat bildirimleri gelmiyor görünmüyor

Snapchat bildirimleri açma, snapchat bildirimlere izin verme, snapchat bildirimler nereden açılıyor, snapchat bildirimleri görünmüyor, snapchat bildirimleri bana gelmiyor, snapchat bildirimlerini alamıyorum, snapchat üzerinde gelen bildirimlere telefonuma ulaşmıyor. Snapchat uygulamasını yeni yeni kullanıyorsanız bazı ayarların hangi alanda olduğunu bilmemeniz gayet normaldir. Bu ayarların bulunabilmesi için işlem aşamalarını gösterip bildirimleri açık hale getireceğiz.

Snapchat bildirimleri açma

Her yeni uygulama ilk yüklendiği sırada sizlere bildirimlere izin vermenizi istemektedir. İlk başta yok say dediğiniz zaman uygulamada hiç bildirim tarafınıza gelmeyecektir. Bildirimlerin gelmesini tekrar aktif hale getirebilmek için snapchat hesabında işlem sağlamanız gerekiyor.

Snapchat bildirimleri gelmiyor görünmüyor, snapchat bildirim gelmiyor, snapchat bildirimler neden gelmiyor, snapchat bildirimleri açma, snapchat bildirimler nerede, snapchat bildirime izin verme

Snapchat üzerinden ayarların tekrar faal hale getirebilmek içinde profil alanına girişimizi sağlıyoruz. Buradan da üst alanda ayar sekmesine tıklıyoruz. ‘’Bildirimler’’ alanına erişim gerçekleştirdiğiniz taktirde ‘’Bildirimlere izin ver’’ butonunu göreceksiniz. İzin ver dediğinizde artık uygulama içerisinde gelen tüm bildirimleri kontrol altında tutabilirsiniz.

Bildirim snap paylaşımlarında, mesajlaşmanızda, yorumlarda ya da beğenilerde karşınıza gelecektir. O yüzden tekrar kapalı hale getirmek için bu alandan işlem sağlayabilirsiniz. Ama siz eğer bazı bildirimleri almak istemiyorsanız bildirimlere izin verdikten sonra alt kısımdaki ayarlardan bu bilgileri kapalı konuma getirebilirsiniz.

Snapchat bildirimleri gelmiyor görünmüyor sorununa bu şekilde çözüm getirebilirsiniz. Yapılan ayarlardan sonra hala daha bildirim gelmeme sorunu varsa telefonunuzun ayarlar bölümüne snapchat giriş yaparak bildirimleri bu alandan açabilirsiniz.

Snapchat bildirimleri gelmiyor görünmüyor, snapchat bildirim gelmiyor, snapchat bildirimler neden gelmiyor, snapchat bildirimleri açma, snapchat bildirimler nerede, snapchat bildirime izin verme Snapchat bildirimleri gelmiyor görünmüyor, snapchat bildirim gelmiyor, snapchat bildirimler neden gelmiyor, snapchat bildirimleri açma, snapchat bildirimler nerede, snapchat bildirime izin verme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here