Paylaş

Snapchat arkadaşlık istekleri nereye geliyor. Snapchat gelen istekleri bulamıyor ya da nerede olduğunu bilmiyorsanız çözüme birlikte bakacağız.

Tüm sosyal medya hesaplarında olduğu gibi snapchat uygulamasında da arkadaşlık istekleri gönderebiliyor ya da bu istekleri alabiliyorsunuz. Hikaye paylaşımlarının öncüsü olan snapchat uygulamasında hikaye paylaşımları hala daha aktif olarak devam etmektedir. Lakin whatsapp, facebook ve instagram platformlarına da hikaye özelliği geldikten sonra eski popülerliğini kaybetmiş durumdadır. Ancak genç kesimin hala daha aktif olacak şekilde kullanım sağladığı uygulamalardan birisi olduğunu da söyleyebiliriz. Snapchat uygulamasında kendi içerisinde güncellemelere giderek yenilikleri hesaba getirmektedirler. Eskiye oranla daha kullanışlı hale getirilen uygulamaya yeni dahil olan kullanıcı sayısı da anımsanmayacak kadar fazladır. Haliyle uygulamaya yeni abone olan kişiler gelen isteklerin hangi alanda görebileceği konusunda sorun yaşamaktadır.

Snapchat arkadaşlık istekleri nereye geliyor

Snapchat istekler nerede, snapchat gelen istekleri bulma, snapchat gelen istekleri göremiyorum, snapchat arkadaşlık isteklerini göremiyorum, snapchat arkadaşlık istekleri bende çıkmıyor, snapchat uygulamasında gelen istekler nereye düşüyor. Sorusunun yanıtını bulabilmek için sizin adınıza gerekli araştırmalarımızı tamamlamış bulunmaktayız. Aslında eski snapchat kullanıcıları bu alanın nerede olduğunu rahat bir şekilde bulabilirken yeni dahil olan kitle için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Snapchat arkadaşlık isteklerini göremiyorum

Snapchat hesabını açtıktan sonra karşınıza kamera alanı açılmaktadır. Açılan kamera ekranının sol tarafında bulunan mesaj ikonuna tıklıyoruz. Daha sonrasında karşınıza gelen ekranın sağ üst alanında profilin yanında + işareti bulunan alana tıklıyoruz.

Snapchat arkadaşlık istekleri nereye geliyor, snapchat istekler nerede, snapchat istekleri bulamıyorum, snapchat arkadaşlık istekleri, snapchat isteklere nereye düşüyor, snapchat arkadaşlık isteklerini bulma
  • Bu alana girmeden önce kimlerle yazışma içerisine girmişseniz bu bilgileri görüyorsunuz.
  • Onun haricinde profil simgesine tıkladığınızda ise gelen arkadaşlık isteklerinizi görebiliyorsunuz. İstekleri kabul edip etmemek tamamen sizin elinizde olduğu için buradaki alan üzerinden ayarlarınızı tamamlayabilirsiniz.
  • Eğer istek alanında herhangi bir bilgi yoksa bu durumda size istek gönderen kimsenin olmadığını anlayabilirsiniz.
  • İstek gönderilmiş olmasına rağmen buraya geldiğinizde hiçbir bilgi görünmüyorsa uygulamayı telefonunuzdan kaldırarak yeniden kurulumun gerçekleştirilmesi sağlayabilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: Snapchat kendi kendine kapanıyor

İsteklere erişimin nereden olduğuna ilişkin bilgi paylaşımlarını sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Sormak istediklerinizi bizlere yorum kısmından iletirseniz uygulama hakkında merak ettiklerinizi yine aynı şekilde sizlere yanıtlayacağımızı bilmenizi isteriz.

Snapchat arkadaşlık istekleri nereye geliyor, snapchat istekler nerede, snapchat istekleri bulamıyorum, snapchat arkadaşlık istekleri, snapchat isteklere nereye düşüyor, snapchat arkadaşlık isteklerini bulma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here