Snapchat arkadaş ekleyemiyorum kişi bulunamıyor şeklinde uyarı almaktayım. Uygulamada arkadaşın nasıl ekleneceğini sizlere sunacağız.

Yazı ve video paylaşımını üzerine yazı yazarak paylaşım sağladığınız bir platformdur snapchat uygulaması. İnstagram hesabına kıyasla bu alanda daha çok kısa süreli paylaşımlar gerçekleştirilmektedir. Yani 1-10 sn arasında yapılan paylaşım takipçiler tarafından görüntülenmekte ve daha sonrasında kaldırılmaktadır. Tabi uygulama yeni çıktığından ötürü siz değerli okurlarımız da uygulama hakkında bilmediklerini haliyle araştırma içerisine girmektedir. Bu araştırmalara konu alan sorulardan birisi ise arkadaş ekleme işlemlerinin yapılamadığı yönündedir. Arkadaşlarımın ekleyemiyorum, kişi bulunamadı hatası alıyorum. Yazdığım isim ve soy isim ile herhangi bir kişi bulunamıyor. Bu ve benzeri tarz sorunların yanı sıra arkadaş ekleme işlemlerini de nereden sağlanacağının tamamını konu alacağız. Böylelikle artık siz de uygulama içerisinde arkadaşlarınızla birlikte paylaşım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Snapchat arkadaş ekleyemiyorum kişi bulunamıyor

Snapchat hesabımda arkadaşlarımı bulamıyorum, kişiler eklenmiyor, snapchat arkadaşlarım neden karşıma gelmiyor. İşte bunlarla birlikte tüm sorunları kapsamlıca konu aldığımız haberimizde detayları birlikte inceleyeceğiz. Sizler de belirtilen işlemleri sağladıktan sonra rehberdeki kişilere varana kadar arkadaşlarınızı snapchat uygulamasında görebilirsiniz.

Snapchat arkadaş ekleyemiyorum

Tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi snapchat uygulamasın da da arkadaşlarınızı bularak onlarla resim ve video içeriklerini paylaşabilirsiniz. Ancak yeni bir uygulama olduğu için bir çok kullanıcı bu işlemin nereden sağlandığını bilmemektedir. Bilmemekle birlikte arkadaşlarını uygulama içerisinde bulamadıklarını dile getirmektedir.

Snapchat arkadaş ekleyemiyorum kişi bulunamıyor, snapchat kişi bulunamadı, snapchat kişi bulamıyorum, snapchat arkadaş ekleyemiyorum, snapchat arkadaş eklenmiyor, snapchat arkadaşlarımı bulamıyorum

  • Snapchat hesabına giriş işlemi sağlayarak kullanıcı adı ve şifre ile hesabımıza giriş yapıyoruz.
  • Hesabıma giriş işlemi gerçekleştirildikten sonra sağ üst alanda bulunan ”Snapchat” uygulamasının içerisine giriş sağlıyoruz.
  • Bu işlemi sağladıktan sonra ekranı aşağıya doğru çekiyoruz.
  • Karşımıza ”Arkadaş ekle” ikonu gelecektir. Bu bölüme tıklıyoruz.
  • Uygulama içerisinde farklı yöntemler üzerinden arkadaşlarınızı ekleyebiliyorsunuz.
  • Kullanıcı adına göre, adres defterine göre, snapkoda göre, yakındakini ekle adı altında 4 farklı yöntem ile arkadaşınızı bu alandan eklemesini sağlayabilirsiniz.

Snapchat kişi bulunamadı

İlk olarak kullanıcıyı aratarak bulmaya çalışırız şayet bu işlem sonrasında kişiyi bulamaz isek ”Kişi bulunamadı” demektedir.

Rehber üzerinden bulabilmemiz için ”Adres defterine göre ekle” ikonuna tıklayıp arama işlemlerimizi sağlayabilirsiniz.

Snapchat bağlantısında snapkod adı altında bir bilgi yer almaktadır. Bu sizde yer alıyorsa bunun üzerinden de kontrol işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Yakında olan biri ise yakında olarak ekle demeniz yeterli olacaktır. Bunların tümünü baz aldığımız yazımızda hala daha kişi karşınıza çıkmıyor ise yaşanan sıkıntı o kişinin bu platform da olmayışıdır.

Ya o kişi hiç snapchat uygulamasına dahil olmamıştır ya da kişi isim bilgileri farklıdır. Snapchat arkadaş ekleyemiyorum kişi bulunamıyor çözümünü de böylelikle kaleme almış bulunuyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz