Paylaş

Snapchat arama geçmişini silemiyorum. Snapchat alanında yapılan aramalarınızın arama kısmında görünmesini istemiyorsanız temizleme için ayarları konu alacağız.

Snapchat hikaye paylaşımlarının ilk yayına giriş gerçekleştirdiği sosyal medya uygulamalarından birisidir. 24 saat sonra hikaye paylaşımlarının kaybolmasını snapchat ile beraber tanıdık. Zaman sonrasında whatsapp, instagram ve facebook gibi uygulamalarda da hikaye paylaşımlarının geldiğini görmüş bulunuyoruz. Tüm sosyal medya hesaplarında olduğu gibi snapchat hesabında da aramalara bağlı olacak şekilde tanıdığımız arkadaşlarımızı bulabiliyoruz. Ya da birinin hesabına girebilmek için aramalarımızı gerçekleştirip işlem sağlamaktayız. Yaptığınız aramaların arama bölümüne tıklandığında çıkmasını istememeniz de en tabii hakkınızdır. Telefonunuzu başka kişiler istediğinde bir dakika dememek için bu aramaların nereden silindiğini eminim bilmek istiyorsunuzdur. Snapchat sosyal medya uygulamasına yeni dahil olmuş biriyseniz eminim hemen hangi ayarın nereden olduğunu bilmiyorsunuzdur. Yaptığımız kapsamlı araştırmalarla birlikte bu durumu sizlere hem görsel hem de yazılı bir şekilde paylaşacağız.

Snapchat arama geçmişini silemiyorum

Snapchat arama geçmişini silme, snapchat arama geçmişi nasıl silinir, snacphat arama geçmişi temizleme, snapchat arama geçmişi görünmesin, snapchat arama geçmişi çıkmasın, snapchat arama geçmişi gözükmesin. İnternet üzerinden ya da sosyal medya hesaplarından yapılan aramaların silinmesi için her bir uygulamanın kendine özgü bir alanı bulunmaktadır. Snapchat arama geçmişini temizleme alanına nasıl ulaşacağınızı paylaşacağız.

Snapchat geçmişi temizleme

İlk olarak uygulamaya giriş yaparak profil alanına geliyoruz. Profilinize geldikten sonra üst alanda bulunan dönerli şeklinde bir ayar sekmesi bulunmaktadır. Oraya tıkladığımız da gelen ekranı aşağıya doğru kaydırdığınızda ‘’Arama geçmişi sil’’ ekranına ulaşacaksınız.

Snapchat arama geçmişini silemiyorum, snapchat arama geçmişini silme, snapchat arama geçmişini temizleme, snapchat aramalarım görünmesin, snapchat arama geçmişim çıkmasın, snapchat arama geçmişini iptal etme

Arama geçmişi sil dedikten sonra gelen ekranda ‘’Sil’’ butonuna bastığınız da aramalarınıza dair tüm bilgilerin gittiğini göreceksiniz. Eğer silinme durumu bu yaptığınız işlemle beraber hala daha olmadıysa bu durumda internet bağlantısında o an sorun yaşanmış olabilir. O yüzden buradaki bağlantıları tekrar gözden geçirmeniz de fayda bulunmaktadır.

Onun haricinde sorunsuz bir şekilde arama geçmişinizi belirtilen işlemlerle beraber temizlemesini sağlayabilirsiniz. Snapchat arama geçmişini silemiyorum diye ilettiğiniz işlem aşamalarında hala daha sorun varsa bunu bize yorum alanından belirtmeniz yeterli olacaktır.

Snapchat arama geçmişini silemiyorum, snapchat arama geçmişini silme, snapchat arama geçmişini temizleme, snapchat aramalarım görünmesin, snapchat arama geçmişim çıkmasın, snapchat arama geçmişini iptal etmeSnapchat arama geçmişini silemiyorum, snapchat arama geçmişini silme, snapchat arama geçmişini temizleme, snapchat aramalarım görünmesin, snapchat arama geçmişim çıkmasın, snapchat arama geçmişini iptal etme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here