Paylaş

Snacphat hikayeye çıkartma ekleme. Snapchat hikayelerinizi renklendirmek isteyenlere özel çıkartma nasıl koyacağınızı yazımız içerisinde paylaşacağız.

Hikaye paylaşımlarının yapıldığı snapchat uygulaması genç kesimin faal olarak kullanım gerçekleştirdiği uygulamalardan birisidir. Hikaye paylaşımlarını renklendirmek ise sizlerin elinde olan bir şeydir. Snapchat uygulamasının popülerliğinin kaybedilmesindeki en büyük etkenlerden biriside instagram’dır. İnstagrama hikayelerine getirilen yeniliklerle birlikte bu alanda popülerliğin azaldığını görebilirsiniz. Snapchat’ta buna istinaden kendi alanında hikaye bölümüne bir çok yenilik getirmektedir. GIF özelliğini ve çıkartmalara eklediği yeniliklerle beraber kullanıcılarını belli alanda aktif tutmak istemektedir. Snapchat uygulamasını telefonlarına yükleyip yeni yeni kullanan kişilerde bulunmaktadır. Hikayenize çıkartma koyabilmek için snapchat alanında nasıl bir yol izleneceğine ilişkin tüm detay bilgilerini yazımız içerisinde konu alacağınız böylelikle sizlerde yaptığınız hikaye paylaşımlarınızı daha renkli hale getirebileceksiniz.

Snacphat hikayeye çıkartma ekleme

Snapchat yaptığım hikaye paylaşımına çıkartma koyma, snapchat hikayeme çıkartma nasıl ekleyebilirim, snapchat üzerinde yaptığım hikaye paylaşımına gif eklemek istiyorum, snapchat hikayeye gif ekleme nerede. Snapchat uygulamasının hikaye bölmesine GIF, saat yada kalp gibi çıkartmaların eklenmesi adına işlemlerin nereden olacağına dair tüm işlem detaylarını birlikte kontrol sağlayacağız.

Snapchat hikayeme gif koyma

Snapchat uygulamasını Apple store ve Play store alanından giriş yaparak ücretsiz bir şekilde indirmesini gerçekleştirebiliyorsunuz. Diğer platformlarda olduğu gibi gereken bilgileri girdikten sonra beraberinde doğrudan kamera ekranı gelmektedir. Hikayenize eklemek istediğiniz görseli çekerek hikayeyi seçip işlem sağlatabilirsiniz.

Snacphat hikayeye çıkartma ekleme, snapchat hikayeme gif ekleme, snapchat hikayeme çıkartma koyamıyorum, snapchat çıkartma nerede, snapchat çıkartmayı bulamıyorum, snapchat hikayeye gif koyma
  • Çektiğiniz hikayeyi paylaşmadan önce sağ tarafta yer almakta olan kare şeklinde bir alan göreceksiniz.
  • Oraya tıkladığınızda tüm çıkartmaların olduğu bir ekrana yönlendirileceksiniz.
  • O sayfanın üzerinden işlem aşamalarını tamamlayabilirsiniz.
Tavsiye yazı: Snapchat izinleri göremiyorum

Hangi çıkartmayı hangi resme eklemek istiyorsanız bu alandan işlemlerin gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Normal paylaşımların yerini artık hikaye paylaşımlarının aldığını söyleyebiliriz. Facebook, instagram ve whatsapp hesaplarında da durum paylaşımları oldukça artış göstermiştir. Hal böyle olunca da snapchat uygulamasına gösterilen ilgi biraz daha aşağıya düşmüştür. Öyle bir durum ile karşı karşıya kalmayın diye snapchat uygulamasında da gerekli güncellemeler sürekli yenilenmektedir. Anlatımını gerçekleştirdiğimiz alanda takıldığınız yer olursa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

Snacphat hikayeye çıkartma ekleme, snapchat hikayeme gif ekleme, snapchat hikayeme çıkartma koyamıyorum, snapchat çıkartma nerede, snapchat çıkartmayı bulamıyorum, snapchat hikayeye gif koyma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here