Smule Müşteri Hizmetleri Türkiye Telefon Numarası var mı yok mu? Smule çağrı merkezi, destek hattı, Smule şikayet numarası, Smule iletişim telefon numarası, sorun bildirme gibi formların olup olmadığını yazımızı inceledikten sonra çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde herkes tarafından kullanılmaya başlayan düet programı olarak bilinen Smule uygulamasında karşılıklı şarkı söyleyebiliyorsunuz. Facebook ve youtube üzerinde karşılıklı şarkı söyleyen kişilerin videolarını hepiniz görmüşsünüzdür. Söylenen şarkılar kulaklıkla söylenmesine rağmen sesin sanki  ayarlanmış bir stüdyo ortamında çıkıyor olmasına şaşıran kişiler direk olarak uygulamadan yararlanmak adına Apple store ve Play store üzerinden telefonlarına ücretsiz olarak yüklemesini sağlamaktadırlar. Hal böyle olunca da uygulama içerisinde yaşanan sıkıntıların bildirilebileceği bir kanalın olup olmadığı herkes tarafından merak konusu olmuştur. Haliyle hesapta yaşanan her türlü sıkıntıyla alakalı olarak iletişime geçeceğiniz kanallarla ilgili yazımızda sizleri bilgilendiriyor olacağız.

Smule Müşteri Hizmetleri Türkiye Telefon Numarası

smule, smule destek hattı, smule müşteri hizmetleri, smule çağrı merkezi, smule iletişim numarası, smule numarası, smule çağrı merkezi numarası var mı yok mu? Hesabınızda yaşanan sıkıntıyı bir yetkiliye bildirmek istiyorsanız o halde doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Yapacağınız işlem ayarları sonrasında sorun kalmayacaktır.

Smule müşteri hizmetleri numarası

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmemiz de fayda bulunmaktadır. Bu ve benzeri tarz uygulamaların iletişime geçebileceğiniz bir çağrı merkezi ya da müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır.

Dolayısıyla hesabınızda yaşanan sıkıntının giderilebilmesi için iletişime geçebileceğiniz alanı sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Böylelikle sorununuzu ilgili kanala rahatlıkla bildirebilirsiniz.

Smule çağrı merkezi numarası

Smule hesabıma giremiyorum, giriş yapılamıyor, smule yetkilisi ile iletişime geçmek istiyorum diyorsanız eğer bu şuan için mümkün görünmemektedir.

Ancak smule hesabında yaşanan sıkıntılarla ilgili form doldurarak bunun gönderimini smule yetkililerine bildirmeniz yeterli olmaktadır.

  • Smule iletişim formu alanına tıkladığınız andan itibaren karşınıza bir pencere açılacaktır.
  • Gelecek olan ekrandaki yazılar ingilizce olacağından dolayı sağ tıklayıp ”Türkçe Diline Çevir” yapabilirsiniz.
  • Bu işlem ardından artık yazılar ve formdaki bilgiler türkçe olacaktır.
Smule Numarası

Smule numarasının olmadığını sizlere belirtmiştik ancak açılan form ekranında ise yapacağınız adımlar sırasıyla şu şekilde ilerlenmelidir.

  • İlk olarak sorun kategorisini seçiyorsunuz.
  • Devamında İsminizi yazıp mail adresini ekliyorsunuz.
  • Beraberinde mesaj alanına; ”Sayın Smule Yetkilileri, uygulama çalışmıyor, açılmıyor sorunu ile karşılaşmaktayım. Problemin giderilebilmesi için yardımlarınız beklenmektedir. Anlayışınız için teşekkürler” yazdıktan sonra E-posta gönder diyorsunuz.

Yaptığımız işlemler sonrasında smule yetkilileri sizin hesapta yaşanan sıkıntınız ile alakalı işlemlerin gerçekleştirmesini sağlayıp en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapacaktır. Böylelikle sorun kalmayacaktır. Yaşadığınız farklı problemleri yorum alanında bildirebilirsiniz. Umarım makalemiz faydalı olmuştur.

Smule Müşteri Hizmetleri Türkiye Telefon Numarası, smule, smule destek hattı, smule müşteri hizmetleri, smule çağrı merkezi, smule iletişim numarası, smule numarası, smule çağrı merkezi numarası Smule Müşteri Hizmetleri Türkiye Telefon Numarası, smule, smule destek hattı, smule müşteri hizmetleri, smule çağrı merkezi, smule iletişim numarası, smule numarası, smule çağrı merkezi numarası

6 YORUMLAR

  1. Merhaba uygulamaya ne zaman adam akıllı güncelleme gelecek yayın a girmiyor karanlık görüntü yükleniyor yazıyor sadece ve sürekli düetlerde ikinci kişi düşüyor düet yapılmıyor

  2. Merhaba smule uygulamasina sadece telefon numarami kullanarak giris sağlığa bilirdim ancak suan telefon seçeneği gözükmediği icin giris sağlayamıyorum ne yapmam gerekiyor e mail girişi olmadığı icin hesabi da kurtaramiyorum vip üyeliğimi 1 yillik almıştım hesabimi kurtarmak istiyorum lütfen yardim edermisiniz tesekkurler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz