Paylaş

Smule Hesabımı Silemiyorum Kapatamıyorum aboneliği nasıl iptal edebilirim diyorsanız o halde doğru yerdesiniz. Smule silme, iptal etme ve dondurma işlem ayarları için yapılması gerekenleri yazımızda tek tek anlatımını gerçekleştireceğiz.

Mobil cihazlarımızda Google Play Store ve Apple store üzerinden ücretsiz olarak indirimini sağlamış olduğumuz ancak VIP müşteri olmak için ücret ödediğimiz Smule uygulamasını günümüzde herkes kullanır hale gelmiş durumdadır. Uygulamanın bu yönde sevilmesinin en önemli faktörlerinden biri de şarkıları tanımadığınız kişilerle düet halinde söylenmesidir. Hal böyle olunca sesi güzel olanların birbirleriyle yapmış oldukları düetlerle birlikte ortaya çıkan güzel seslerin youtube ve facebook kanalları üzerinden yayınlamış oldukları şarkılar kullanıcıların oldukça ilgisini çekmiş bulunmaktadır. Şarkıyı söyleyen kişileri şarkılarını söyledikleri anda normal ses ile çıkmadığı sanki bir stüdyo havası içerisinde çıktığı tespit edilmektedir. Ancak bazı kullanıcılar uygulamayı indirdikten sonra kullanımını bilmemesi ya da kullanımdan memnun olmamasından dolayı açmış oldukları hesabı kapatmak istemektedir. Lakin uygulama ile ilgili kapatma işlemlerinin nereden yapıldığının bilinmemesi oldukça sıkıntı yaşatmaktadır. Sizler için bu durumun önüne geçilebilmesi adına yaptığımız araştırmaları makalemizde yayınlayacağız.

Smule Hesabımı Silemiyorum Kapatamıyorum

smule iptal etmek istiyorum, smule hesabımı silemiyorum, smule kapatamıyorum, smule silme, smule kapatma, smule iptal etme  nasıl yapılır diye merak ediyorsanız. Ve bunun için de bir çok araştırma içerisine girdiyseniz artık kafanıza takmanıza gerek bulunmamaktadır. Konu ile ilgili işlem ayarlarını ve nereden neler yapılacağını sizlere tek tek paylaşımını sağlayacağız. Böylelikle sorunsuz bir şekilde hesabınızın iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Smule hesabımı silemiyorum

Smule uygulamasını indirdiniz ve indirdiğiniz bu uygulamadan memnun kalmadınız ya da farklı bir sebepten ötürü hesabı artık kullanmak istemiyorsunuz. Bu durumda iletişime geçeceğiniz bir çağrı merkezi yada müşteri hizmetleri numarası olmamasından ötürü yapacağınız işlem ayarlarını sizlere anlatacağız.

  • Smule hesabınızın silinebilmesi için ilk olarak yapmanız gereken işlem size vereceğimiz iletişim formu üzerinden smule yetkilileriyle iletişime geçmek olacaktır.
  • Bu işlem ayarlarını sağladıktan sonra artık hesabınızı silebilirsiniz.

Smule iptal etmek istiyorum

Hesabının tamamen silinebilmesi için artık hangi iletişim formu üzerinden işlem sağlayacağınızı ve bu iletişim formunda nereleri doldurmanız gerektiğini sizlere bildireceğiz.

  • Smule iletişim formu tıkladıktan sonra karşınıza bir sayfa açılacaktır.
  • Ekran ingilizce olmasından dolayı ilk olarak sağ tıklayıp ”Türkçe diline çevir” yazısına tıklıyoruz.
  • Sonrasında ekrandaki bilgileri Türkçe olmasından ötürü işlemleriniz daha da kolaylaşacaktır.
Smule kapatamıyorum

Karşımıza gelen ekranda bir çok seçenek bizlere sunulacaktır. Bu seçenekler içerisinde bize lazım olanı seçip buna yönelik işlemlerimize devam edeceğiz.

  • Öncelikle kategori alanında bulunan ”Hesabı Sil” alanını işaretliyoruz.
  • Devamında İsminizi yazıp mail adresinizi ve daha sonrasında da ”Konuyu” belirtiyorsunuz.
  • Yaptığımız bu işlem sonrasında  ”Sayın Smule Yetkilileri, Hesabımı silemiyorum konu ile ilgili hesabın silinerek tarafıma bilgi verilmesini istiyorum Anlayışınız için teşekkürler” yazdıktan sonra E-posta gönder diyorsunuz.
  • Sonrasında karşınıza ”Mesajınız Gönderildi’‘ şeklinde bir yazı gelecektir.

Yaptığımız bu işlem ayarları sonrasında smule yetkilileri tarafından ilgili incelemeler yapılıp tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. İşlem adımları için ilgili görseller aşağıda yer almaktadır.

Smule Hesabımı Silemiyorum Kapatamıyorum, smule iptal etmek istiyorum, smule hesabımı silemiyorum, smule kapatamıyorum, smule silme, smule kapatma, smule iptal etme

Smule Hesabımı Silemiyorum Kapatamıyorum, smule iptal etmek istiyorum, smule hesabımı silemiyorum, smule kapatamıyorum, smule silme, smule kapatma, smule iptal etme

Smule Hesabımı Silemiyorum Kapatamıyorum, smule iptal etmek istiyorum, smule hesabımı silemiyorum, smule kapatamıyorum, smule silme, smule kapatma, smule iptal etme

Smule Hesabımı Silemiyorum Kapatamıyorum sorunu için yapılması gerekenleri konu almış bulunmaktayız. Hesap üzerinde karşılaştığınız farklı problemleri yorum alanından belirtmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here