Smule Hesabıma Giremiyorum Neden Açılmıyor bu ve benzeri sorunların ortadan kaldırılabilmesi için yapacağınız işlem detaylarını sizlere sunacağız. Smule hesabına giriş yaptığınız esnada oluşan hatalardan ötürü çalışmıyor ise yapılacak olan adımları sizlere sunumunu sağlayacağız.

Youtube ve facebook hesaplarında gezinti sağladığınız sırada sıklıkla karşılaştığınız düetlerin yapılmasına olanak sağlayan Smule uygulaması herkes tarafından sevilerek kullanılmaya başlanmıştır. Uygulamayı ücretsiz olacak şekilde indiriyorsunuz. Ancak ücretsiz olacak şekilde sadece şarkılara eşlik edebiliyorsunuz. Hızlı bir şekilde herkesin kullanım gerçekleştirmiş olduğu şarkı söyleme programı Smule hesaplarından da elbette sorun yaşanmaktadır. Smule hesabına giremiyorsanız yapılacak olan adımları sizlere tek tek anlatımını gerçekleştireceğiz. Yapılacak işlem ayarları sonrasında hesabınıza artık giriş sağlayabilirsiniz. Böylelikle çalışmıyor hata alıyorum gibi sorunlarınızın ortadan kaldırılması gerçekleştirilecektir. Şimdi ayarlarımızı nasıl yapacağınız bunlara geçelim.

Smule Hesabıma Giremiyorum Neden Açılmıyor

Smule Hesabıma Giremiyorum Neden Açılmıyor, smule giremiyorum, smule açılmıyor, smule çalışmıyor, smule hata oluştu, smule giriş olmuyor, smule hesabında sorun var, smule hesabıma giriş olmuyor, smule neden açılmıyor gibi giriş sorunları yaşıyorsanız yapılacak adımlarla ilgili işlem sağlayacağız.

Smule giremiyorum

Smule uygulamasını Google playstore ve Apple store üzerinden indirimini sağladıktan sonra hesabınıza giriş işlemi sağlayabiliyorsunuz. Ancak zaman geçtikten sonra yine giriş sağlayıp şarkılara eşlik etmek isterseniz bu durumda yapılacak adımları sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

  • Smule hesabınızda karşılaştığınız bir hata sonrasında iletişime geçebileceğiniz bir cep numarası olmamasından ötürü uygulama içerisinde yaşanan teknik problemleri için iletişim formu doldurmanız gereklidir.
  • Smule iletişim formu yazısına tıkladıktan sonra karşınıza bir sayfa açılacaktır.
  • Bu sayfa da tüm yazılar ingilizce olmasından ötürü daha rahat anlayabilmeniz adına sağ tıklayıp ”Türkçe Diline Çevir” demelisiniz.

Smule Çalışmıyor

Smule hesabıyla ilgili olarak yukarıda belirttiğimiz alana giriş yaptıktan sonra gelecek olan ekrandaki bilgilendirmeleri aşağıdaki gibi doldurulmasını sağlıyoruz.

  • İlk önce kategori alanında bulunan ”Giriş Sorunları’ alanını işaretliyoruz.
  • Devamında İsminizi yazıp mail adresinizi ve daha sonrasında da ”Konuyu” belirtiyorsunuz.
  • Sonrasında  ”Sayın Smule Yetkilileri, Hesabımı giremiyırum konu ile ilgili hesabıma giriş yapılabilmesi adına işlemlerin sağlanıp tarafıma bilgi verilmesini istiyorum Anlayışınız için teşekkürler” yazdıktan sonra E-posta gönder diyorsunuz.
  • Karşımıza ”Mesajınız Gönderildi’‘ şeklinde bir yazı gelecektir.

Ayarları tamamladıktan sonra smule yetkilileri incelemeleri yaptıktan sonra belirtilen mail adresine geri dönüşü en kısa süre dilimi içerisinde yaparak sorununuzu giderecektir.

Smule Hesabıma Giremiyorum Neden Açılmıyor, smule giremiyorum, smule açılmıyor, smule çalışmıyor, smule hata oluştu, smule giriş olmuyor Smule Hesabıma Giremiyorum Neden Açılmıyor, smule giremiyorum, smule açılmıyor, smule çalışmıyor, smule hata oluştu, smule giriş olmuyor

Smule Hesabıma Giremiyorum Neden Açılmıyor, smule giremiyorum, smule açılmıyor, smule çalışmıyor, smule hata oluştu, smule giriş olmuyor

4 YORUMLAR

  1. Merhaba iki yildir smuleyi kullanıyorum bu gün smuleye giriş yapamıyorum ağ bağlantısını kontrol edin diyor fakat benim internetin var ve ben bu sumuleye göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  2. bende smulede sarki soyluyorum fakat deftere kaydetmiyor kaydiniz yukleniyor diyor fakat hic kaydetmiyor bosuna para oduyorum yardimci olursaniz cok sevinirim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz