Paylaş

Skype video gönderemiyorum yollayamıyorum. Gönderilen video sürekli dönüp duruyorsa nedeni ve çözümü için hangi yolları izleyeceğinizi anlatacağız.

Skype kullanan kişiler gönderdikleri videoların sürekli dönüp durduğunu dile getirmektedir. Sohbet uygulaması olarak bilinen uygulama herkes tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Hesaplarda yaşanan video gönderme sorunu ise son zamanlarda artış göstermektedir.

Arkadaşınıza ya da gruba gönderilen videonun gitmemesi canınızı sıkabiliyor. Biz de bu can sıkıntısının önüne geçebilmek için gerekli incelemeleri yaptık. Sizden isteğimiz aşamaları doğru şekilde uygulamak olacaktır. Böylelikle sorun kısa süre içerisinde çözüme kavuşacaktır.

Skype video gönderemiyorum yollayamıyorum

Skype hesabınıza bilgisayarınızdan, telefonunuzdan ya da tabletinizden giriş yapılabilmektedir. Video gönderimini hangi cihazdan yapıyorsanız eğer o cihazın muhakkak internet bağlantısı olması gereklidir. Skype internet olmadan çalışmamaktadır.

Video gönderimi sırasında internetiniz var olmasına rağmen gönderim yaptığınızda karşı tarafa gitmiyorsa, nedenine ilişkin işlemlere birlikte bakacağız. Girdiğimiz araştırmaların kapsamlı bilgileri aşağıda bulunduğundan dolayı hadi gelin birlikte neler yapmamız gerektiğini kontrol edelim.

Skype gönderdiğim video dönüp duruyor

Skype uygulamasında video gönderememenin bir çok nedeni ve sebebi bulunmaktadır. Göndermek istediğiniz videonun arkadaşınıza, akrabanıza ya da sevgilinize neden gitmediğini maddeler halinde anlatacağız.

Skype video gitmiyor
  • Skype internet olmadan çalışmayan bir uygulama olduğu için ilk olarak internetinizi kontrol etmeniz gereklidir.
  • İnternet bağlantınız yavaş dosya boyutu yüksekse gönderilen video gitmez.
  • Diyelim ki gönderim sırasında internet bağlantınızı kestiniz, bu durumda yeni bir ağa bağlanarak işlemleri tekrar deneyin.
  • Videonun gönderilmeme nedenlerinden birisi de cihazınızda ki saat ve tarihin yanlışı göstermesiyle alakalıdır.
  • İşlemleri tablet ya da telefondan yapıyorsanız cihaz hafızası dolduğundan dolayı gönderim yapmıyor olabilir.
  • Hafızadaki gereksiz video ya da resimleri silerek tekrar deneme yapmalısınız.
  • Karşı tarafından internet bağlantısının yavaş olmasından dolayı sizin göndermiş olduğunuz video askıda kalmış olabilir. Onun bağlantısında bir sorun olup olmadığını kendisine sormalısınız. Varsa sorunu düzelttiğinde size bildirmesi halinde tekrar gönderimi deneyebilirsiniz.
Skype video gönderemiyorum yollayamıyorum

Skype uygulaması içerisinde videonun dönüp durmasındaki nedeni detaylı şekilde anlatmış bulunuyoruz. Artık sizde bu konu hakkında çözüm aşamalarına hakimsiniz. Benzer sıkıntıyla farklı bir arkadaşınız karşılaşması durumunda ona yardımcı olabilirsiniz. Video gönderimiyle ilgili sormak veya eklemek istediğiniz bir şey varsa bunu yorumdan paylaşmanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here