Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Skype sorun bildirme maile adresi ve telefon numarası yönünde girdiğiniz aramaların netice kazanabilmesi için bilgileri aktaracağız.

Skype ve benzeri uygulamaları COVİD-19 ile birlikte daha çok giriş yapılan uygulamalardan birisi haline gelmiştir. Skype sürekli kendini güncelleyen sohbet uygulamalarından bir tanesidir. Uygulamaya giriş fazlalaştıkça sorunlarda baş göstermeye başlamıştır. Uygulama için iletişim numarası şeklinde girilen aramalarında fazlalaştığını gözlemlemiş bulunuyoruz.

Skype uygulamasına girişiniz ya da girdikten sonraki evrede bazı istenmeyen hatalarla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda bire bir iletişime geçebileceğiniz bir alan araması sağlayabilirsiniz. Biz de size böyle bir iletişim numarası var mı? Ya da hangi yollarla iletişime geçebileceğinizi adım adım paylaşacağız.

Skype sorun bildirme maile adresi ve telefon numarası

Skype sorun bildirme

Skype sorun bildirme işlemlerini sağlayabilmeniz için iki farklı yöntem bulunuyoruz. İlk yöntemi ele alacak olursak Skype uygulamasına giriş sağlamanız gerekiyor. Uygulamanıza girişinizi sağladıktan sonra sol üst köşede bulunan profil simgenizin üzerine geliyorsunuz. Oradan ‘’Ayarlar’’ kısmına giriş sağlayın.

Ayarlar alanına giriş yaptığınızda gelen ekranın sol menü tarafında ‘’Yardım ve geri bildirim’’ butonuna dokunun. Buraya dokunduğunuzda ise açılan sayfanın sağ tarafında ‘’Sorun bildirin’’ seçeneğini görebileceksiniz. Uygulamada yaşadığınız sorunu bu alandan işleme alabilirsiniz.

Skype uygulamasında karşılaştığınız sorunu bildirmenin bir diğer yöntemi ise https://support.microsoft.com/tr/contactus/ bu alana tıklayıp ilgili sayfaya ulaşmaktır. Gelen sayfa da ‘’Destek ekibiyle iletişime geçin’’ yazısını göreceksiniz. Onun üzerine tıklamanızla birlikte direk olarak farklı bir pencere ekranı açılacaktır. Açılan sayfaya karşılaştığınız sorunu yazmanız halinde sorununuzun giderilebilmesi için karşı taraftan verilen talimatları uygulamanız gerekiyor.

Skype telefon numarası

Skype mail adresi

Skype telefon numarası bulunmamaktadır. Dolayısıyla iletişiminizi yukarıda vermiş olduğumuz şekilde işleme almalısınız. Skype girişleriniz sırasında ya da erişim işlemleri esnasında problemin yaşanması halinde bu alandan direk iletişime geçerek sorununuzu giderebilirsiniz. Teknik ve sunucu tabanlı sorunların tamamına yanıt alabileceksiniz.

Uygulama hakkında merak ettiğiniz ya da farklı yaşadığınız sıkıntılar varsa bize bunları yorumdan ulaştırmanız halinde gerekli olan bilgileri sizlere paylaşacağız. Şimdiden iyi gezintiler ve sağlıklı günler dileriz.

Skype sorun bildirme maile adresi ve telefon numarası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here