Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Skype profil resmi gözükmüyor ve çıkmıyor sorunu için nelerin gerekli olduğunu inceleyeceğiz.

Son dönemlerin en gözde sohbet uygulamalarından birisi haline gelmiş olan Skype uygulamasında bir çok sorunlarda meydana gelebilmektedir. Önemli olan bu alanda yaşanan sorunlarınızın önüne geçebilmektedir. Skype profil resmi gözükmüyor ve çıkmıyor diyen kullanıcı sayısının günden güne arttığını gözlemlemiş bulunmaktayız.

Meydana gelmiş olan bu hatanın önüne geçilebilmesi için izlemeniz gereken yolların neler olduğunu gözden geçireceğiz. İlk olarak sorunu bilgisayardan da yaşasanız, telefondan da yaşasanız belirttiğimiz işlemleri harfiyen yerine getirmeniz halinde probleminizin giderileceğini bilmenizi isteriz.

Skype profil resmi gözükmüyor ve çıkmıyor

Skype profil resmi gözükmüyor ve çıkmıyor

Skype profil resmi gözükmüyor ise bunun ana kaynağı var olan internetinizin düşük olmasından olabilir. Yani bağlantınız zayıf ise koymuş olduğunuz resmin yerine Skype uygulamasında sadece isminizin ve soy isminizin baş harfleri yer alacaktır.

Bu durumlar karşılaşan kişi sayısının oldukça fazla olmasından dolayı problemin önüne geçilebilecek kesin çözüm bilgilerini yazı içerisinde sizlere aktaracağız. Ve bu belirtilen işlemler sonucunda da sorun giderilmiş olacaktır.

Şimdi daha fazla uzatmadan ilgili ayarların hangi alandan çözüme kavuşacağını sizlere bildireceğiz. İlk olarak internet bağlantınızı kontrol ettiğiniz sorun giderilmiyor ise devreye diğer ayarları alın. Uygulamayı telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan kaldırarak yeniden yükleyin. Şayet bu işlem sonuçsuz kalır ise gelen bir güncelleme var mı? Bunu kontrol edin. Sağlayacağınız kontroller ışığında hala daha sorun devam ediyorsa cihazınızı kapatıp yeniden açın.

Skype profil resmi çıkmıyor

Skype profil resmi çıkmıyor sorununuz yukarıdaki ayarlar sonucunda da devam ediyorsa uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyin. Bu kesin çözüm sağlayacaktır. Belirttiğimiz tüm bu işlemleri yapıyor olmanıza karşın hala daha sorun devam ediyorsa o halde probleminiz Skype sunucuları ile alakalıdır. Sizle ilgili bir problem olmadığı için sorunun giderilmesi için tek yapmanız gereken işlem beklemek olacaktır.

Beklediğiniz süre içerisinde sorunun kendiliğinden giderildiğini sizlerde göreceksiniz. Skype hakkında merak ettiğiniz ya da ele aldığımız konu ile alakalı eklemek ya da sormak istediğiniz bir yer olursa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here