Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Skype kişi silme ve kaldırma işlemleriniz konusunda hangi yolları takip etmeniz gerektiğine beraber bakacağız.

Tüm kurumsal ve iş yerlerinin kullanımını sağlamış olduğu ve kişisel olarak da kullanılabilen skype uygulamasının da popülerliği günden güne artış göstermektedir. Uygulamaya dair bilmediğiniz neler varsa bunların tamamını konu alacağız. Skype kişi silme ve kaldırma ayarını daha öncesinde hiç yapmadıysanız eğer hangi adımları takip etmeniz gerektiğinize bakacağız.

Uygulama normal koşullarda internet bağlantısı olmadan çalışmamaktadır. Mobil ve bilgisayarlarınızdan giriş sağlayabildiğiniz platformda sesli mesaj, sesli arama ya da görüntülü görüşmede sağlayabilirsiniz.

Skype kişi silme ve kaldırma

Skype kişi silme ve kaldırma

Skpye kişi silme işlemlerini nereden sağlayacağınızı ayrıntılarıyla birlikte aktaracağız. Normalde kişinin üzerine gelip sağ tıkladığınızda en son seçenekte bir tek görüşmeyi sil çıkmaktadır. Haliyle bu da ister istemez sizi sıkıntıya koyabilir.

Dolayısıyla skype üzerinde eklemiş olduğunuz kişinin silinme işlemlerini devreye almak için öncelikle silmek istediğiniz kişinin üzerine dokunun. Daha sonrasında sohbet alanına geldiğinizde üst tarafta bulunan ismine dokunun.

Yapmış olduğunuz bu işlem sonucunda karşınıza o kişiyle ilgili bir çok seçenek sunacaktır. Bu seçeneklerin arasında kişiyi sil yazısını görmeniz gerekiyor. Yazıyı görene kadar sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz. Kişinin silinme işlemlerini tamamlandığınızda ayarlarınız da bitmiş olacaktır. Lakin bir çok kullanıcı kişilerin silinmesine onay vermesine rağmen yine de silinmediğini bildirdiğinden dolayı bunundan nedenlerini aktaracağız.

Skype kişi kaldırma

Skype kişi kaldırma işlemlerini bu şekilde sağladıktan sonra kişi hala daha silinmediyse işlemi yaptığınız esnada bağlantınız kopmuş olabilir. O yüzden bağlantılarınızı tekrardan gözden geçirip yeniden deneme gerçekleştirin. Wifiden bağlıysanız mobile, mobilden bağlıysanız wifiye bağlanarak deneme sağlayın.

Tüm bu işlem aşamaları sonuçsuz kalması durumunda ise geriye kalan işlem skype kurulu cihazınızdan skype kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin. Ayarlarınızı bu şekilde işleme koyuyor olmanıza rağmen hala daha ayarlar başarısız neticeli ise uygulama kaynaklı sorun vardır. Biraz bekleyip o şekilde işlemi deneyebilirsiniz.

Skype uygulama ile alakalı yaşadığınız sorunlar olursa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz. Uygulama ile ilgili makaleleri yayınlamaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here