Paylaş

Skype hesabıma giremiyorum açılmıyor. Sorunu için yapmanız gerekenleri araştırdık. Yapacağımız işlemlerle birlikte problem gidermiş olacaksınız.

Skype uygulamasına girişleriniz sırasında sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İnternet üzerinden çalışan bir uygulama olmasından kaynaklı bu problemleri yaşıyorsunuz. Bağlantınızın yavaş olmasından ötürü giriş işlemleri esnasında problem meydana gelebilir.

Aldığınız hata sonrasında önemli olan problemi nasıl çözüme kavuşturabilirsiniz. Günümüz çağında artık yaşadığınız tüm sorunları kısa bir araştırma sonrasında çözebiliyorsunuz. Biz de bu araştırmalarınıza katkıda bulunabilmek adına gerekenleri sizin adınıza araştırmayı gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Skype hesabıma giremiyorum açılmıyor

Skype hesabınıza girişiniz için kullanıcı adı ve parola bilgilerinizi girmeniz yeterli oluyor. Fakat bu bilgileri girdikten sonra uygulama dönüp duruyorsa bunun nedenlerini birlikte gözden geçireceğiz. Ve böylelikle sorunumuz ortadan kalkmış olması gerekiyor.

Skype giriş yapamıyorum

İnternet üzerinden çalışan bir uygulama olduğundan ötürü açılmama durumlarında, ilk olarak internet bağlantılarını gözden geçirmeniz gereklidir. Bu bağlantıları gözden geçirdiğinizde bir sorun görünmüyorsa diğer yapmanız gereken adımları beraber kontrol edeceğiz. Ayarlar sonunda problemi gidermiş olacaksınız.

Skype hesabıma giremiyorum açılmıyor

Skype hesabınıza girmeye çalıştığınızda hata alıyorsanız;

  • Öncelikle uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemelisiniz.
  • Wi-fi üzerinden bağlanıyorsanız, mobile bağlantı kurarak deneme yapmalısınız.
  • Farklı bir cihazdan hesabınıza giriş yapmayı denemelisiniz. Eğer diğer cihazdan sorunsuz şekilde girebiliyorsanız problem cihazınız ile alakalıdır.
  • Bazen sunucu kaynaklı girememe durumuyla karşılaşılabiliyor. Skype kullanan arkadaşlarınız varsa onların böyle bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadıklarını sorabilirsiniz.
  • Sunucu kaynaklı problemlerde herhangi bir işlem yapmadan beklemeniz gerekiyor.
  • Telefondan, bilgisayardan ya da tabletten hangisinden bağlanıyorsanız eğer cihazınızı bir kere kapatıp açarak tekrar deneme yapmalısınız.
  • Android işletim sistemli bir cihazdan bağlantı kuruyorsanız eğer Ayarlar>Uygulamalar>Skype>Ön belleği sil ve Verileri temizle bölümüne tıklamalısınız.
  • Eğer bağlantıyı şifreyi unuttuğunuzdan dolayı yapamıyorsanız, bu durumda şifremi unuttum adımlarını takip etmeniz gerekiyor.
  • Adımlar sonucunda şifreniz değişecek ve sizde hesabınıza girmiş olmalısınız.
Skype hesabıma giremiyorum açılmıyor

Tüm bu işlem aşamaları sonrasında probleminizin giderilmiş olması gerekiyor. Ancak yine sorun devam ediyorsa bu durumu bizlere yorumdan iletebilirsiniz. Bizlere sorunu iletirken aldığınız hataları da yazmanızı istiyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here