Paylaş

Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Skype favorilere ekleme ve favorilerden çıkarma işlemlerini konusundaki ayarlarınızı nereden sağlayacağınızı detaylandıracağız.

Günümüzde sohbet uygulamaları sürekli artış göstermektedir. Konuşmalarınızın bir çoğunu artık yazarak yapmaktayız. Skype uygulaması da bu bağlamda geliştirilmiş ve kurumsal firmaların tercih etmiş olduğu uygulamalardan biri haline gelmiştir. Skype favorilere ekleme ve favorilerden çıkarma konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız nelerin gerekli olduğunu bildireceğiz.

Skype uygulamasını uzun zamandan beri kullanıyorsanız eğer eklediğiniz kişi sayısı günden güne artış gösterecektir. Haliyle size en yakın olan kişiyle olan sohbetinizi bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Bunun da önüne favorilere ekleyerek geçebilirsiniz.

Skype favorilere ekleme ve favorilerden çıkarma

Skype favorilere ekleme

Skype favorilere ekleme ayarlarını bitirdikten sonra artık sohbet edeceğiniz yakın arkadaşlarınızı çok rahat bir şekilde bulabileceksiniz. Bunu birden fazla arkadaşınıza yapabilirsiniz. İsterseniz sohbet kısmında yazıştığınız bütün kişileri favori kısmına ekleyebilirsiniz. Fakat bu size fayda sağlamayacaktır.

Favoriye eklemek istediğiniz kişinin üzerine gelerek sohbet penceresini açalım. Sohbet alanını açtıktan sonra sağ üst alanda yer almakta olan ismin üzerine dokunun. Buraya tıklamanızla birlikte favoriler alanına eklemek istediğiniz kişi için aşağıya geldiğinizde ‘’Favorilere ekle’’ butonunu göreceksiniz. Karşısındaki butonu sağa doğru kaydırmanızla birlikte o kişi favoriler alanına eklenmiş olacaktır.

Tabi ilerleyen dönemlerde bu kişiyle olan muhabbetiniz sona ererse favorilerden çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu işlem içinde neler yapılması gerektiğini aşağıda detaylı bir şekilde anlatmış bulunuyoruz.

Skype favorilerden çıkarma

Skype favorilere ekleme ve favorilerden çıkarma

Skype favorilerden çıkarma işlemleriniz içinde yine aynı şekilde sohbet ettiğiniz kişinin üzerine dokunup açılan sayfada da üst alanda kişinin isminin olduğu yere dokunun sayfayı aşağıya doğru kaydırın. Gelen ekranda ‘’Favorilere ekle’’ butonunun karşısındaki tiki sola kaydırmanız durumunda işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız.

Yapmış olduğunuz ayarlamalar sonucunda problemle karşılaşırsanız internet bağlantınızın kontrolünü sağlayın. O an internetiniz gittiği için işlemler yarım kalmış olabilir. Bunun yaşanmamasını istiyorsanız mutlaka bağlantılarınızı kontrol edin.

Yine sorun olursa uygulamanızı kaldırıp yükleyerek işlemleri deneyin. Skype ile ilgili sormak veya eklemek istediğiniz farklı hususlar varsa bunları bize yorum alanından ulaştırmanız yeterlidir. İyi gezintiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here