Paylaş

Skype dosya gitmiyor belge gönderemiyorum diyorsanız eğer karşılaştığınız sorunu nasıl çözüme kavuşturulacağına yazı içerisinde paylaşacağız.

Bilgisayar, telefon ya da tablet üzerinden Skype uygulamanızı kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde eklemiş olduğunuz arkadaşlarınızda dosya gönderimi ya da belge gönderimi yapabilirsiniz. Gönderimler sırasında problemler ile karşılaşıyorsanız eğer sorununuzu çözüme kavuşturmak için nelerin gerekli olduğunu konu aldık.

Kurumsal firmalarda genel anlamda en çok tercih edilen uygulamalardan birisi de Skype uygulamasıdır. Nitekim bu uygulamayı sadece bilgisayarlarınızdan değil, telefon ya da tablet üzerinden de kullanabiliyorsunuz. İş gereği ya da arkadaşlarınıza göndermek zorunda olduğunuz dosya veya belge olabilir. Bu belge ve dosyaları en rahat Skype üzerinden gönderebilirsiniz. Elbette tek seçenek Skype uygulaması değil. Varsa farklı uygulamalarınız onlar üzerinden de bu işlemi sağlayabilirsiniz. Fakat siz Skype üzerinden bu işlemi sağlamak istiyor ancak yapamıyorsanız bunun nedenlerini kontrol edeceğiz. Sizlere önereceğimiz yolları takip etmenizle birlikte dosya ve belge gönderimi sorunsuz şekilde sağlamış olacaksınız. Ben hazırım diyorsanız o halde işlemlere başlayalım.

Skype dosya gitmiyor

skype dosya gitmiyor

Skype dosya gitmiyor diyorsanız eğer ilk kontrol etmeniz gereken yer internet bağlantısıdır. İnternetinizde ki yavaşlık ya da kopmadan dolayı bu sorunla karşılaşabilirsiniz. O yüzden eğer mobilden bağlıysanız wi-fiye, wi-fi ağına bağlıysanız da mobile bağlanarak deneme yapın.

Diyelim ki internetinizi kontrol ettiniz ancak sorun yok bu durumda uygulama ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. O yüzden telefondan ya da bilgisayardan hangi cihazdan işlem sağlıyorsanız o cihazınızdan uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin. Kaldırıp yüklemeden önce isterseniz bir kapatıp açarak tekrar deneme yapabilirsiniz.

Skype belge gönderemiyorum

Skype dosya gitmiyor belge gönderemiyorum

Skype belge gönderemiyorum probleminiz için kaldırıp yeniden yüklediğiniz de problem muhtemel çözüme kavuşmuş olması gerekiyor. Sorun devam ediyorsa hangi cihazdan deneme yapıyorsanız farklı bir cihazdan hesabınıza bağlanarak deneme yapın. Problem Skype kaynaklı mı yoksa sizle ilgili mi bunu da kontrol edin.

Bu kontrollerin sağlanması durumunda sorununuz devam ediyorsa dosyayı farklı bir arkadaşınıza göndermeyi deneyin. Ona gidiyor diğer arkadaşınıza gitmiyorsa bu durumda gönderdiğiniz ancak gitmeyen kişi ile ilgili bir problem yaşıyorsunuz demektir. Skype dosya gitmiyor belge gönderemiyorum problemi için izlemeniz gereken yolları sizlere aktarmış bulunuyoruz. Takıldığınız yerleri bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here