Paylaş

Skype çıkış yapamıyorum çıkmıyor. Sorunu için yapmanız gerekenleri araştırdık. Birlikte yapacağımız ayarlarla sorunu gidermiş olacaksınız.

Skype hesabınızdan çıkış yapmaya çalıştığınızda çeşitli hatalarla karşılaşabilirsiniz. Skype uygulamasına yeni üye olduysanız eğer nereden çıkış yapıldığını bilemeyebilirsiniz. Ya da çıkış yapmak istediğinde çıkış işlemleri hata verebilir.

Çıkış işlemleri sırasında karşılaştığınız bu sorun sonrasında paniğe girmemeniz gerekiyor. Kısa bir araştırma sonunda probleminizi çözüme kavuşturacaksınız. Çıkış yapmaya çalıştığınızda ekran dönüp duruyorsa bunun nedeni bağlantıyla alakalı olabiliyor. O yüzden hemen bağlantılarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor.

Skype çıkış yapamıyorum çıkmıyor

Sadece Skype uygulamasında değil, diğer uygulamalarda da bu sorunla karşılaşabiliyorsunuz. Instagram, Twitter, Facebook ve diğer programlarda da çıkış yapmada sorunlar meydana gelebiliyor. Skype için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini detaylı şekilde anlatacağız.

Skype çıkış neden yapmıyor

Bu aşamada sizden isteğimiz adımları istediğimiz şekilde işleme almanızdır. İnternet bağlantınızı kontrol ettiğiniz de bir problem görünmüyorsa, bu durumda diğer yöntemlerin neler olduğunu birlikte kontrol edeceğiz.

Skype çıkış yapamıyorum çıkmıyor

Skype hesabınızda çıkmaya çalıştığınızda hata alıyorsanız;

 • Öncelikle Skype hesabınıza giriş yapın.
 • Sonrasında profilinizin yer aldığı alana gelin.
 • Sağ üst alanda bulunan üç çizgili bölüm var oraya tıklayarak işleme devam edin.
 • Buraya tıkladığınızda alt kısımda oturumu kapat yazısı bulunmaktadır. Bu alana tıklayın.
 • Hesap ve uygulama ayarları bu cihazda hatırlansın mı? Sorusuna evet ya da hayır deyin.
 • Artık işlem tamam. Skype hesabınızdan çıkışınızı yapmış olmalısınız.
 • Yaptığınız bu işlem sonunda çıkış olmadıysa,
 • Uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yapmalısınız.
 • Mobilden bağlanıyorsanız, wi-fi bağlantı kurarak deneme yapmalısınız.
 • Yanınızda farklı bir cihaz varsa onunla denemelisiniz.
 • Android işletim sistemli bir cihazdan bağlantı kuruyorsanız eğer Ayarlar>Uygulamalar>Skype>Ön belleği sil ve Verileri temizle bölümüne tıklayın.
 • Sunucu kaynaklı bazen sorunlarla olabiliyor. Böyle durumlarda herhangi bir işlem yapmadan beklemelisiniz.

Hazırladığımız yazıda Skype uygulamasında çıkamıyorum sorunu için neler yapılması gerekli konusuna değindik. Bundan sonra sizlerde Skype uygulamasından çıkış yapma konusuna sahipsiniz. Sizden biri yardım istediğinde bu ayarları işleme koyabilirsiniz. Olur da sormak veya eklemek istedikleriniz olursa bunu bize yorum olarak gönderebilirsiniz.

Skype çıkış yapamıyorum çıkmıyor
Skype çıkış yapamıyorum çıkmıyor
Paylaş
Önceki İçerikSkype mesaj gönderemiyorum gitmiyor
Sonraki İçerikFacebook hikayeye içine fotoğraf ekleme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here