Paylaş

Siri sesimi algılamıyor duymuyor calısmıyor. Siri ile iletişime geçmek isteyen iPhone kullanıcıları özellikte yaşadığı sıkıntıların nasıl giderileceğini ele alacağız.

İphone telefon kullanıcıların en şanslı olduğu konulardan birisi de telefon içerisinde ”Siri” özelliğinin olmasıdır. Telefonun bilinmeyenleriyle ilgili olarak her türlü konuda Siri’den destek alabilmeniz mümkündür. Siri’ye internet üzerinden bir araştırma sağlamasını isteyebilir ya da mesaj yazma sırasında eliniz yoruldu ise sesli moda alarak çalıştırmasını sağlayabilirsiniz. Son dönemlerde ise Siri ile ilgili sorun yaşayan kullanıcı sayısının arttığı gözlemlemiş bulunuyoruz. Siri’nin sesinizi algılamadığını, sesi duymadığına ilişkin bilgilendirmelerin geldiği için yapılması gerekenleri kapsamlıca araştırdık. Siri neden komutlara yanıt vermiyor, bu alanda ne yapılırsa sorun giderilir. Hepsinin araştırmasını kapsamlıca yapmış bulunuyoruz. Sağlanması gereken işlem ise aşağıdaki adımları yapmak olacaktır.

Siri sesimi algılamıyor duymuyor calısmıyor

Siri çalışmıyor, siri neden sesimi algılamıyor, siri beni duymuyor, siri beni neden duymuyor, siri sesimi algılamakta sorun yaşıyor, iPhone telefonumda siri özelliğini kullanamıyorum, sirinin çalışmamasında ki neden nedir? Siri ile ilgili yönetmiş olduğunuz bu sıkıntılar için biz de çözüm arayışının içerisine girmiş bulunuyoruz. Telefonunuz içerisinde var olan özelliği kullanmak sizin en tabii hakkınızdır. Özellikte yaşanan sıkıntıların çözüme kavuşturulması için ise bizler sizin adınıza gerekli araştırmaları sağlamaktayız.

Siri sesimi algılamıyor

Siri sesinizi algılamıyor ya da çalışmıyor ise bu durumda yapılması gereken ilk kontrol internet veri bağlantısıdır. İnternet olmadan siri çalışmaz. Bunu bilmeyen kişilerden biriyseniz öğrenmiş oldunuz. Peki neden diye soracak olursanız da? Siri sizin sorduğunuz soruları internet üzerinden de sizlere cevap bulmak isteyecektir. Bu şekilde programlanmış bir özelliğe sahiptir. O yüzden ses algılamasında ya da seste yaşanan sorunlarda internet bağlantınızın hızından kaynaklanan sorun olabilir.

Onun haricinde siri ile ilgili kontrollerin yapılabilmesi için telefonumuzun içerisinden ”Ayarlar>Siri ve Aramalar>”Hey Siri” dinle ve altındaki seçeneklerin aktif olup olmadığını kontrol ederek bu alanları aktif  hale getirelim. Eğer bu alanlar da aktif ise bu durumda telefondan yedekleri alarak sıfırlama sağlamanız durumunda sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Siri sesimi algılamıyor duymuyor calısmıyor ile ilgili bahsedilen işlem aşamalarında sorun yaşadığınız bir nokta olursa bunu yorumda bize iletmeniz yeterlidir.

Siri sesimi algılamıyor duymuyor calısmıyor, siri sesimi algılamıyor, siri çalışmıyor, siri duymuyor, siri beni duymuyor, siri bozuldu

Siri sesimi algılamıyor duymuyor calısmıyor, siri sesimi algılamıyor, siri çalışmıyor, siri duymuyor, siri beni duymuyor, siri bozulduSiri sesimi algılamıyor duymuyor calısmıyor, siri sesimi algılamıyor, siri çalışmıyor, siri duymuyor, siri beni duymuyor, siri bozuldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here