Paylaş

Siri kullanılamıyor hey siri algılamıyor calışmıyor. Siri ile ilgili yaşanan bu durumun çözüme kavuşabilmesi için girdiğimiz araştırmaları sizlere sunacağız.

Teknolojinin hızla geliştiği bu dönemde Apple yetkililerinin bu gelişimde payı oldukça büyüktür. İphone cihazlarında var olan siri özelliği ise telefonları ayrı kılan bir özelliktir. Siri ile araştırma sağlayabilir ya da canınız sıkıldığı andan itibaren bir sohbet içerisine girebilirsiniz. Sizin adınıza mesaj yazabilir ya da rehberde bulamadığınız bir numarayı bulabilir. Yani kısacası programlanmış bir sistem üzerinden sizin isteğinize dair ne varsa bunları geri planda halledilmesini sağlamaktadır. Bir çok kullanıcı ”Siri” ile ilgili bir çok şeyi Siri’ye sorarak öğrenmek istemektedir. Örnek verecek olursak Siri’nin cinsiyetini merak edenler oldukça fazladır. Ancak Siri için herhangi bir cinsiyet belirtilmemiş durumdadır. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuz sırada Siri ile ilgili sorun yaşayan bir kaç kullanıcı da bulunmaktadır. Siri kullanılamıyor hatası ile ilgili olarak nelerin yapılması gerektiğini bu hatayı neden aldığınızı kapsamlıca araştırıp çözümü sizlere sunmuş bulunacağız.

Siri kullanılamıyor hey siri algılamıyor calışmıyor

Siri kullanılamıyor, siri kullanılamıyor internet’e bağlı değilsiniz, hey siri algılamıyor, hey siri çalışmıyor, hey siri konuşmuyor, siri neden kullanılmıyor, siriyi kullanmak engellendi mi?, siri neden suskun, siri neden konuşmuyor. Siri ile ilgili yaşanan ”Kullanılamıyor internet’e bağlı değilsiniz” sorunundan ötürü sıkıntıların giderilmesine ilişkin işlemlerimizi kaleme alacağız. Aldığınız hatanın ve çözümün hangi yöntemler doğrultusunda geleceğini yazımızda ele aldık.

Hey siri kullanılamıyor

İphone telefonların içeriğinde var olan ”Siri” sizinle bir insan gibi konuşmaktadır. Tabi sizin aklınıza takılan bir sorunu ise anında internet üzerinden araştırmasını sağlamaktadır. Siri ile ilgili son dönemlerde yaşanan ”Kullanılamıyor” hatasının altında yatan neden ise İnternet veri bağlantısının olmayışıyla alakalıdır.

Yani Siri internet bağlantısı olmadan çalışan bir uygulama değildir. İnternet veri bağlantısı olmadan siri ile konuşma sağlamak isterseniz ”Siri kullanılamıyor” hatasıyla karşı karşıya kalırsınız. Eğer internet bağlantınız var ise bu durumda telefonu kapatıp yeniden açalım. Şayet yine giderilmez ise bununla ilgili olarak veri bağlantılarında sıkıntı var mı yok mu test etmeniz yeterlidir.

Siri kullanılamıyor hey siri algılamıyor calışmıyor sorunu için gerekli müdahalelerimizi sağladık sorun yaşarsanız durumu yorumdan alınan hatalarla birlikte iletmeniz yeterlidir.

Siri kullanılamıyor hey siri algılamıyor calışmıyor, siri kullanılamıyor, hey siri kullanılamıyor, hey siri çalışmıyor, hey siri algılamıyor, siri konuşmuyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here