Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Signal sesli mesaj gönderemiyorum ve gitmiyor diyenlere özel işlemlerin hangi alandan sağlanacağına dair bilgileri vereceğiz.

Teknolojinin gelişim gösterdiği bu dönemde mesajlaşma uygulamalarında da artış olduğunu söylemek mümkündür. Artık telefonlarımıza hangi uygulamaları indireceğimizi şaşırmaktayız. Signal sesli mesaj gönderemiyorum ve gitmiyor şeklinde araştırma sağlayan kullanıcılarımız için izlenecek çözüm yollarından bahsedeceğiz.

  • Sesli mesaj gönderimi diğer uygulamalarda nasıl ilerliyor ise Signal platformunda da aynı ilerleme yapmaktadır.
  • Uygulama da yeni olmanızdan dolayı işlemler esnasında hata alabilir ya da nerede olduğunu bilemeyebilirsiniz.
  • Dolayısıyla bizde bu aşamalarınız konusunda sizlere görsel ve yazılı olacak şekilde yardımcı olmaya çalışacağız.

Signal sesli mesaj gönderemiyorum ve gitmiyor

Signal sesli mesaj gönderemiyorum

Signal sesli mesaj gönderemiyorum diyenlere özel işlem aşamalarınızın sağlanabilmesi için izlenecek yolları gözden geçireceğiz. İlk olarak Signal platformunun içerisine giriş sağlayıp gelen sayfanın sağ üst alanında bulunan kalem butonuna tıklayıp rehberinizdeki kişilere erişim sağlamanız gereklidir.

Rehberinizde kime sesli mesaj göndermek istiyorsanız o kişinin üzerine dokunup sohbet ekranını açmanızı tavsiye etmekteyiz. Sohbet ekranına ulaşmanızla birlikte gelen sayfanın sağ tarafında mikrofon simgesini görmeniz gereklidir.

Uygulamayı ilk açtığınız esnada eğer mikrofon ayarlarını açmadıysanız buraya tıkladığınızda onun uyarısı tarafınıza gelecektir. Ayarlar bölmesine girerek uygulamanızın ses ayarlarını açabilirsiniz. Daha sonrasında yine aynı yolu takip ederek sohbet ekranına gelip sağ tarafta bulunan mikrofon simgesine basılı tutarak göndermek istediğiniz sesli mesajı çekip gönderim işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Signal sesli mesaj gitmiyor siz sesli mesajı çekip gönderiyor olmanıza rağmen bu alanda hata alıyor ve gönderdiğiniz mesaj gitmiyor ise bağlantılarınızın gözden geçirilmesi gereklidir. Mobil veriden bağlantı kuruyorsanız wifiye, wifiden bağlantı kuruyorsanız mobile veriye bağlanarak deneme sağlayın.

Signal sesli mesaj gönderemiyorum ve gitmiyor

Ayarlarınızı belirtilen şekilde işleme koymanızla birlikte sorun yine devam ediyorsa bu durumda arka planda çalışan uygulamalarınızı kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme gerçekleştirin. O da olmazsa uygulamaya gelen güncellemelerinizden ötürü problem yaşıyor olabilirsiniz.

Güncellemelerinizi direk olarak işleme almanız için ise uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp yeniden kurarak işlem sağlamanızda fayda bulunmaktadır. Sormak ya da eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

Önceki İçerikXioami Redmi Note 6 format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikSignal belge gönderemiyorum ve dosya gitmiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here