Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Signal kişi engelleme ve engelleyemiyorum diyenlere özel işlem aşamaları hakkında bilgi vereceğiz.

Popüler mesajlaşma uygulaması olan Signal platformunda sizi rahatsız eden kişileri hesabınızda engellemeniz ile birlikte probleminizin önüne geçebilirsiniz. Signal kişi engelleme ve engelleyemiyorum konusunu detaylı şekilde paylaşıp probleminizi çözüme kavuşturacağız.

Her uygulamada olduğu gibi Signal mesajlaşma uygulamasında da kişilerin engellemesini yapabilmektesiniz. Bir önceki yazımızda kişinin engellemesini nereden kaldıracağınızı ve bu engellemeler sonucunda engelli listenizin nerede olduğunu sizlere paylaşmıştık. Kişinin engellemesinin nereden yapıldığı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Signal kişi engelleme ve engelleyemiyorum

Signal kişi engelleme

Signal kişi engelleme işlemini konuşmuş olduğunuz kişinin profiline gelerek sağlayabilirsiniz. Öncelikle uygulamanıza girişinizi gerçekleştirin. Platforma giriş sağlamanızla birlikte engellemek istediğiniz kişiyle olan sohbet alanınıza gelin. Sohbet bölmesine gelmenizle beraber karşınızda bulunan ekranın üst tarafındaki isim bölmesine dokunun.

Oraya dokunduğunuz taktirde kişiyle ilgili olan ayarlarınızın olduğu bir sayfa gelecektir. Gelen sayfanın en alt kısmında ise ‘’Kişiyi engelle’’ seçeneğini görmüş olmalısınız. Engelle butonuna tıklamanızla birlikte engelleme işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız.

Artık karşı taraf size hiçbir şekilde yazamayacak ya da hesap içerisindeki hareketlerinizden haberdar olamayacaktır. Signal hesabınızda engelleme işlemini yapıyor olmanıza karşın yine de sizi rahatsız ediyor ya da engelleme işlemi devreye girmeyen bir durum oluyor ise bunun nedenleri farklıdır. O nedenlerinde neler olduğunu inceleyip soruna dur diyeceğiz.

Signal kişi engelleyemiyorum diye surat asmanıza gerek bulunmamaktadır. Yukarıda belirtilen ayarlarınızı doğru bir şekilde işleme koyarsanız sorun olmaz. Sorun yaşarsanız da bu sizle alakalı değil uygulama tabanlı olabilir.

Engelleme işlemleriniz sırasında internet bağlantınız kesildiğinden ötürü erişim işlemi sırasında sorun meydana gelmiş olabilir. Engelleme bu nedenden dolayı işleme girmemiştir. Kontrollerin tekrardan yapılandırılabilmesi için denemelerinizi internet bağlantılarınızı gözden geçirdikten sonra yapmanız gereklidir.

Bağlantınızda bir problem olmamasın rağmen engelleme işleme girmiyorsa uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme sağlayın. Sorun yine devam ederse bu durumda bize ulaşın alanından sorunu Signal yetkililerine bildirmelisiniz. Signal mesajlaşma uygulaması ile ilgili sormak ya da merak ettiğiniz farklı bir husus varsa bize yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Signal kişi engelleme ve engelleyemiyorum
Önceki İçerikXiaomi Mi 9 format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikSignal Duvar Kağıdı değiştirme ve ayarlama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here