Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Signal karanlık modu açma ve etkinleştirme işlem aşamalarının nereden sağlanacağı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Mesajlaşma uygulaması olarak popüler hale gelmeye başlayan Signal uygulamasının size sunmuş olduğu özelliklerden yararlanmak elbette hakkınızdır. Signal karanlık modu açma ve etkinleştirme aşamaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer ayarların nereden yapılacağı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Telefondan yansıyan ışık özellikle akşamları gözlerimizi yorabilmektedir. Bunun önüne geçilebilmesi için tüm uygulamalar karanlık modu özelliğini getirmiş durumdadır. Signal platformunun içerisinde de bu özelliğin olduğunu biliyor olmalısınız. Ancak yeni olduğunuz için bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz.

Signal karanlık modu açma ve etkinleştirme

Signal karanlık modu açma

Signal karanlık modu açma aşamalarının işleme konulması uygulamanın kendi içerisinden sağlanmaktadır. Yeni popüler hale gelen platform içerisinde siz de yeni olduğunuz için ayarın nereden yapıldığını bilemiyor olabilirsiniz.

Durumun önüne geçilebilmesi için ise sizin adınıza araştırmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz. İlk olarak Signal uygulamasına giriş gerçekleştirin. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra gelen sayfanın sol üst köşesinde yer alan ‘’Profil’’ simgesine dokunun.

Ardından karşınıza gelen ekranda ‘’Görünüm’’ yazısını görüp onun üzerine dokunun. Görünüme tıkladıktan sonra bir sonraki ekranda ise ‘’Tema’’ yazısına tıklayın. Ve artık karşınıza ‘’Aydınlık’’ ve ‘’Karanlık’’ olarak iki ayrı seçenek belirecektir. İlgili seçenekler içerisinde ‘’Karanlık’’ olanı seçmenizle birlikte işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız.

Signal karanlık modu etkinleştirme adımları için bahsedilen işlemlerin devreye alınması yeterli olacaktır. Fakat siz karanlık modu seçiyor olmanıza karşın hala daha aydınlık ise bunun nedeni internetinizin gitmiş olmasıyla alakalıdır.

İnternet olmadan çalışmayan uygulamada bağlantıları değiştirdiğinizde muhakkak internetin olması gereklidir. Siz kontrol ettiniz internettiniz de bir sorun yok ise o halde uygulamaya bir güncelleme gelmiş olabilir. Güncellemelerinizi gözden geçirerek deneme gerçekleştirin.

Tüm bu ayarlarınızı devreye almanızla birlikte sorun giderilmiş olması gerekmektedir. Arka planda çalışan uygulamalarınız var ise o uygulamaları kapatıp girişlerinizi bu doğrultuda sağlamanız gerekmektedir. Signal uygulamasında bu ve benzer hatalarla karşılaşırsanız bunu bize yorumdan ulaştırabilirsiniz. Gerekli olan ayarlarınız konusunda sizi bilgilendireceğimizi bilmenizi istiyoruz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur.

Signal karanlık modu etkinleştirme
Signal karanlık modu açma ve etkinleştirme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz