Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Signal karanlık modda gözükmesin ve açılmasın istiyorsanız işlem aşamalarına beraber göz gezdireceğiz.

Dünya genelinde mesajlaşma uygulamaları popüler hale gelmeye başlanmıştır. Ülkemiz de ise Signal, Telegram gibi uygulamalara olan ilginin günden güne arttığını görmekteyiz. Çoğu kullanıcı ise Signal karanlık modda gözükmesin ve açılmasın istemektedir. Sorun ile ilgili gerekli incelemeleri gözden geçirdik.

Normal şartlarda karanlık moda uygulama kendisi geçiş sağlamamaktadır. Muhtemelen siz bu işlemi yapmış olabilir ve ilerleyen dönemlerde nereden yaptığınızı unutmuş olabilirsiniz. Durum böyle olunca da biz de ayarlarınızı tekrar düzeltebilmeniz için nelerin gerekli olduğuna değineceğiz.

Signal karanlık modda gözükmesin ve açılmasın

Signal

Signal karanlık modda gözükmesin sorununu genel itibariyle sabah olunca devreye koymak istiyorsunuzdur. Çünkü akşamları karanlık modda açılması sizin için daha sağlıklı bir işlemdir. Bazı kullanıcılar ise gerekli ayarları tekrar eski haline döndürmek istediğinde işlemlerin devreye girmediğini dile getirmektedir.

Soruna dur demek ve çözümün sağlanabilmesi için sizin adınıza gereken tüm aşamaları incelemiş bulunmaktayız. Birlikte devreye alacağımız ayarlarla birlikte sorununuzu gidermiş olacağız. İlk olarak Signal uygulamasının içerisine girişinizi sağlayın.

Uygulamaya girmenizle birlikte gelen sayfanın sol üst köşesinde yer alan profil simgesine dokunun. Oradan da gelen sayfada ‘’Görünüm’’ yazısının üstüne tıklayın. Yapacağınız ayarlar neticesinde gelen ekranda ‘’Tema’’ seçeneğinin olduğu yere tıklayın. Ve burada seçenek olarak Karanlık işaretli olan yeri ‘’Aydınlık’’ olarak değiştirmeniz gerekmektedir.

Signal karanlık modda açılmasın istiyorsanız aydınlık olarak değişim sağlamalısınız. Aydınlık seçeneğini işleme koymanızla birlikte artık herhangi bir sorunun olmaması gereklidir. Ancak çevirme işlemlerini devreye alıyor olmanıza rağmen uygulama karanlık modda açılmaya devam ediyorsa muhtemelen yaptığınız işlem devreye girmemiştir.

Böyle bir durumda internet bağlantınızın gidip gitmediğini kontrol ederek uygulamanızı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yükleme sağlayarak deneme gerçekleştirebilirsiniz. Ayarlarınızı belirtilen şekilde yapmanızla birlikte hiçbir problem yaşanmaması gerekecektir. Signal sorunu yine devam ederse bu durumda yardım bölümünde bize ulaşın diyerek Signal yetkililerine sorunu bildirebilirsiniz. Uygulama hakkında sormak veya eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorumdan ulaştırabilirsiniz.

Signal karanlık modda gözükmesin
Signal karanlık modda gözükmesin ve açılmasın
Önceki İçerikSignal karanlık modu açma ve etkinleştirme
Sonraki İçerikPersona 5 Strikers sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here