Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Signal engellenenler nerede ve bulma adımları için izleyeceğiniz çözüm yollarının neler olduğuna bakacağız.

Whatsapp’ın getirdiği gizlilik politikası sonrasında çoğu kullanıcı farklı mesajlaşma uygulamalarının arayışı içerisine girmiş durumdadır. Girilen bu arayış sonrasında Signal’de ön plana çıkan uygulamalar arasındaki yerini aldı. Kullanıcıların çoğu ise Signal engellenenler nerede ve bulma aşamaları konusunda bilgi sahibi olmak istemektedir.

  • Her uygulamada olduğu gibi signal mesajlaşma platformunda da sizi rahatsız eden kişiler elbet olacaktır.
  • Nitekim buradan size rahatsızlık verecek kişilerde sizin numaranızın olması yeterlidir.
  • Diğer platformlarda olduğu gibi Signal uygulamasında da size rahatsızlık veren kişiyi engelleyerek bunun önüne geçebiliyorsunuz.

Signal engellenenler nerede ve bulma

Signal engellenenler nerede

Signal engellenenler nerede şeklinde bir araştırma sağlıyorsanız eğer doğru yerde olduğunuzu söylemekte fayda bulunmaktadır. Bilen kullanıcıların tamamı işlem kolay olmasından ötürü gereksiz bulabilir. Ancak biz bilmeyen kullanıcılar için ayarlar hakkında yardımcı olmaya çalışacağız.

Engellemiş olduğunuz kullanıcıların tamamını görebilmeniz için öncelikle Signal uygulamasına giriş gerçekleştirin. Platforma giriş yapmanızla birlikte gelen sayfanın sol üst tarafında yer alan profil simgesine dokunun. Ve bu alana dokunmanızla birlikte gelen sayfada da ‘’Gizlilik’’ alanına giriş gerçekleştirin.

Gizlilik bölmesine giriş yapmanızla birlikte ‘’Engellenen’’ seçeneğini göreceksiniz. Onun içerisine girmenizle birlikte uygulamada kaç kişiyi engellemişsiniz. Hepsini bu gelen ekranda görebilmeniz mümkündür. Burada istediğiniz kişinin numarasını görebilir ya da istediğiniz kişinin engellini tekrardan kaldırabilirsiniz. Şayet burada herhangi bir engellenen numara yok ise o zaman sizin uygulama içerisinde engellemiş olduğunuz bir numara olmadığını göstermektedir.

Signal engellenenler bulma

Signal engellenenler bulma konusunda sizi bilgilendirmiş bulunuyoruz. Siz daha öncesinde kişi engellemiş olmanıza rağmen buraya geldiğiniz de o kişi görünmüyorsa bağlantılarınızla ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz. Uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yaparak denemelerinizi sağlayın.

Engellemiş olduğunuz kişi sizi daha öncesinden engellemiş ya da Signal aboneliğini tamamen silmiş olabilir. Signal hakkında ki yazılarımıza devam edeceğiz. Uygulama içerisinde takıldığınız, merak ettiğiniz bir yer olması durumunda bize bunu yorum alanından ulaştırmanız yeterliliğini koruyacaktır. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dileriz.

Signal engellenenler nerede ve bulma
Önceki İçerikFacebook hesap bulunamıyor ve hesapla eşleşmiyor
Sonraki İçerikNASCAR Heat 2 sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here