Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Signal Duvar Kağıdı değiştirme ve ayarlama işlemlerini nereden yapılacağı konusunda sizleri aydınlatacağız.

Arkadaşlarınızla, akrabalarınızla ya da sevdiğinizle yaptığınız görüşmelerinizi Signal platformunda da gerçekleştiriyor olabilirsiniz. Mesajlaşma uygulamasında sesli mesaj gönderimi yapabilir ya da sesli arama ile görüntülü aramada gerçekleştirebilirsiniz. Yine aynı şekilde Signal Duvar Kağıdı değiştirme ve ayarlama işlemlerinizi de sağlayabilirsiniz.

Teknolojinin hızla gelişim göstermiş olduğu bu dönemde uygulamalarında fazlalaştığını söyleyebiliriz. Telefonlarımız uygulamaları sorunsuz şekilde kaldırabilmesi için üretilmekte ve birden fazla uygulamayı kaldırmayı başarabilecek nitelikte geliştirilmektedir. Signal mesajlaşma uygulamasında merak ettiğiniz konuları ele alırken sohbet duvar kağıdı konusunu da ele almış bulunmaktayız. Görsel ve yazılı olacak şekilde ele alacağımız konuda çok rahat bir şekilde duvar kağıdını değiştirebileceksiniz.

Signal Duvar Kağıdı değiştirme ve ayarlama

Signal Duvar Kağıdı değiştirme

Signal Duvar Kağıdı değiştirme adımlarının yapılmasını isteğe bağlı olacak şekilde sağlayabilirsiniz. Her kişiye özel olarak ayrı bir duvar kağıdı koyabilirsiniz. Duvar kağıdını diler siz kendi galerinizden bir resim yaparsınız dilerseniz de Signal uygulamasının size sunmuş olduğu duvar resimlerinden bir tanesini seçip onu kullanabilirsiniz.

Şimdi bu ayarı nereden yapacağınıza dair tüm detayları sizinle paylaşarak işleminizi bitirmenize yardımcı olacağız. Öncelikli olarak telefonunuzdan Signal uygulamasına giriş gerçekleştirin. Ve devamında ise sohbet alanına gelerek hangi kişiyle yaptığınız sohbet ekranının resmini değiştirmek istiyorsanız o kişinin üzerine gelin.

Ve devamında ise gelen seçenekler arasında yer alan ‘’Sohbet duvar kağıdı’’ seçeneğinin üzerine tıklayın. Sağlayacağınız işlem aşamaları sonucunda ‘’Fotoğraflarından seç’’ butonuna tıklarsanız galerinize yönlendirileceksiniz. Galerinizde hangi resmin duvar resmi olmasını istiyorsanız o resmi seçip işlemi bitirebilirsiniz. Dilerseniz eğer Signal uygulamasının size sunmuş olduğu duvar resimlerinden birisini seçerek işlemi bitirebilirsiniz.

Signal duvar kağıdı ayarlama işlemini belirtilen bu aşamalar neticesinde bitirmiş olacaksınız. Yapılan ayarlamalarla birlikte sorun yaşar ya da işlem devreye girmez ise uygulamadan çıkıp tekrar girerek deneme sağlayın. Ya da internet bağlantılarınızı gözden geçirerek işlem gerçekleştirin.

Son adım ise uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme sağlayabilirsiniz. Adımlar bu kadardır. Eklemek istediğiniz bir yer olursa bize yorumdan bildirebilirsiniz.

Signal Duvar Kağıdı ayarlama
Signal Duvar Kağıdı değiştirme ve ayarlama
Önceki İçerikSignal kişi engelleme ve engelleyemiyorum
Sonraki İçerikNioh 2 Sistem Gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here