Paylaş

Şifresini hatırlamadığım Facebook hesabını silme. Facebook hesabını silmek istiyor ancak şifreyi bilmediğiniz için bunu yapamıyorsanız çözüm haberimizde.

Facebook dünya çapında en fazla giriş yapılan sosyal ağlardan birisidir. Teknolojinin tüm imkanlarını hesaplarımızda bize sunmayı başaran Facebook uygulaması da bazen kendimizle alakalı sorunlarda oluşabilmektedir. Facebook hesabını kapatmak isteyenler mutlaka hesap giriş bilgilerine sahip olmaları gereklidir. Hesabın şifre bilgilerini bilmiyorsanız kapatılmasına yönelik ayarları da yapamayacağınızı bilmeniz gerekiyor. Şifreyi hatırlayamadığınız bir hesabın kapatılmasını eğer hesaba giremiyorsanız şikayet ettirerek yapabilirsiniz. Hesapta arkadaşınız olan 20-25 arkadaşınıza hesabın şikayet edilmesini isteyerek kapatılmasına yönelik yolu bu şekilde izleyebilirsiniz. Bunun dışında Facebook hesabının kapatılmasına yönelik ayarların takibi için hesaba giriş şifre bilgilerine sahip olunması lazım. Giremediğiniz hesabın kapatılmasına ilişkin işlem aşamaları için bize lazım olan ayarları birlikte kontrol edeceğiz.

Şifresini hatırlamadığım Facebook hesabını silme

Facebook şifreyi bilmediğim hesabı nasıl kapatabilirim, facebook şifresini anımsayamadığım hesabı nasıl silebilirim, şifresini bilmediğim facebooku kapatmak için nereye girmem gerekiyor, facebook şifreyi bilmediğim hesabı kapatmamın bir yolu var mı? Normal şartlarda bir hesabın şifre bilgilerine sahip değilseniz eğer o hesaba giriş işlemlerini ne yazık ki sağlayamazsınız. Haliyle Facebook’ta bu hesabın size ait olduğunu anlamayacağı için hesap silmenize izin vermeyecektir.

Facebook giremediğim hesabı kapatma

Hesabın tamamen silinmesini için https://www.facebook.com/help/delete_account#_=_ alanına giriş gerçekleştirmeniz yeterlidir. Ardından gelen ekranda hesabınızın silme seçeneğini tıklayıp alt kısımdaki sil butonuna tıklamak yeterlidir.

Şifresini hatırlamadığım Facebook hesabını silme, giremediğim facebooku silme, giremediğim facebooku kapatma, şifreyi bilmediğim facebooku kapatma, facebook giremiyorum nasıl kapanır

Ancak hesabı sil dediğinizde yine sizden son olarak mevcut hesabınızın şifre bilgilerini girmenizi isteyecektir. Bu bilgiyi girmediğiniz sürece hesabın silinmesi ne yazık ki gerçekleştirilmeyecektir. Zaten eğer hali hazırda hesabınız açık değilken bu linke tıklarsanız hesabınızın giriş bilgilerini girmenizi isteyecektir.

Siz bunlara sahip olamadığınız için de facebook giriş mailinizi hatırlıyorsanız onu açmayı denemelisiniz. Çünkü şifremi unuttum adımları sonrasında kodun mailinize geleceğini unutmamalısınız.

Şifresini hatırlamadığım Facebook hesabını silme, giremediğim facebooku silme, giremediğim facebooku kapatma, şifreyi bilmediğim facebooku kapatma, facebook giremiyorum nasıl kapanır

Şifrenin hatırlanması hususunda hala daha sorun devam ederse https://tr-tr.facebook.com/help/contact/357439354283890 linki üzerinden giriş sorunuzu Facebook yetkililerine bildirebilirsiniz. Böylelikle her şekilde hesabın kurtarılmasına yönelik ayarları sağlayacağınız için sorun kalmayacaktır. Ama hesabı hiçbir şekilde kurtaramadıysanız eğer 20-25 arkadaşınıza şikayet ettirerek işlemleri sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here