Paylaş

Şifresini bilmediğim twitter hesabını kapatma. Açılan twitter hesabınızı kapatmak istiyor yalnız şifresini bilmiyorsanız neler yapılması gerektiğini konu aldık.

Twitter kendi içerisinde çok ayrı bir sosyal medya uygulamasıdır. Diğer uygulamalara nazaran paylaşılan gönderiler daha hızlı şekilde etkileşim görebilmektedir. Attığınız tek bir tweet ülke gündemine oturabilmektedir. Yapılan tweet paylaşımlarınızın beğenilmesi durumunda takipçi kitlenizin de hızlı şekilde arttığını söyleyebiliriz. Twitter uygulamasının bir diğer özelliği de dünya ve ülke gündemine dair tüm bilgileri anında öğrenebilmektir. Henüz daha haber olmamış bir durumu siz gündemdekiler alanına bakarak çok önce öğrenebiliyorsunuz. Fakat ilerleyen zamanlarda artık uygulamayı kullanmak istemeyebilirsiniz. Hesabınızı kaldırmak isteyebilirsiniz. Hemen twitter hesap sil linki üzerinden hesabın silinme işlemlerini sağlayabilirsiniz. Fakat bazı twitter kullanıcıları hesaplarını silemediklerini dile getirmektedir. Buna neden olan etkilerden birisi de hesabın şifre bilgilerini bilmemesiyle alakalıdır. Hesabı kapatabilmek için hesabın şifre bilgilerinin bilinmesi gerektiğinden dolayı şifrenin nasıl hatırlanacağı ve hangi alanlardan işlem sağlanacağını yazımızda konu aldık.

Şifresini bilmediğim twitter hesabını kapatma

Twitter şifreyi bilmiyorum hesabı kaldırabilir miyim, twitter şifreyi bilmiyorum hesap nasıl silinir, twitter şifreyi hatırlamıyorum hesabı kapatabilir miyim, twitter hesabının kapanması için şifre şart mı, şifresini bilmediği twitter uygulamasını nasıl kapatabilirim. Bilmediğimiz konuları artık internet üzerinde anında araştırarak sorunun çözümüne yönelik işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Şifreyi bilmediğimiz bir uygulamayı silmeyi ya da kapatmayı bir kenara bırakın hesaba girişi dahi gerçekleştiremezsiniz.

Giremediğim twitter hesabını kapatma

Sadece şifresini bilmiyor fakat geri kalan tüm bilgilere sahipseniz bu durumda o hesabın şifre bilgilerini değiştirerek aynı zamanda hesabın kapatılmasını da sağlayabilirsiniz. Aksi durumda şifresini bilmediğiniz bir hesabınızın kapatılmasına yönelik ayarları ne yazık ki gerçekleştiremezsiniz. Ama hesap benim bir şekilde kapatmak istiyorum diyorsanız muhakkak şifre bilgilerine ulaşmanız gereklidir.

Şifresini bilmediğim twitter hesabını kapatma, twitter şifre bilmeden hesabı silme, twitter şifresini bilmiyorum hesabı kapatma, şifreyi bilmediğim twitteri silme, şifresini hatırlayamadığım twitteri kapatma
  • Şifrenin sıfırlaması hususunda https://twitter.com/account/begin_password_reset linki üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Şifrenin sıfırlanabilmesi için bu alana girip telefon, kullanıcı adı ya da e posta gibi bilgilerin bilinmesi gerekiyor.
  • Şayet bu bilgileri de bilmiyorsanız şifreyi bir kenara bırakın hesabın kurtarılması gibi bir durum dahi olamaz.
  • Bilgileri biliyorsanız eğer bu ekrana girdiğimiz ileri dememiz halinde mailinize ya da telefonumuza bir kod gönderilecektir.
  • Kodun girilmesiyle beraber işlemler tamamlanmış olması gerekiyor.
  • Merak ettiğiniz bir yer olursa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.
Şifresini bilmediğim twitter hesabını kapatma, twitter şifre bilmeden hesabı silme, twitter şifresini bilmiyorum hesabı kapatma, şifreyi bilmediğim twitteri silme, şifresini hatırlayamadığım twitteri kapatma

Belirtilen adımlar sonrasında hesabın şifre bilgileri öğrenildiğinden dolayı hesabınıza sorunsuz şekilde girişinizi gerçekleştirebileceğiniz için kapatma ayarlarını da yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here