Paylaş

Shadow arena sistem gereksinimleri hakkında merak ettiklerinizi ve oyunu sorunsuz indirebilmek için size lazım olan bilgileri yazımızda anlatacağız.

Shadow arena sistem gereksinimleri

Shadow arena nedir? sorusunun yanıtını arıyorsanız oyun 2020 yılında piyasaya sürülmüş olmasına karşın indirenlerin göz bebeği haline gelmiş durumdadır. Oyunda 40 kişilik bir grubun belli bir savaş alanında kazananı belirlemektedir. Oyunu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız eğer gerekli olan bilgileri konu aldık.

Oyunda sadece bir tek kazanan olmaktadır. En iyi olan oyuncu oyundan galip gelebilmektedir. Savaş oyunlarını seven biriyseniz eğer shadow arena kesinlikle tercih edeceğiniz oyunlar arasındadır. Oyunun 2020 yılında piyasaya sürülmesine rağmen oldukça ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.

Hayatta kalma mücadelesi vermek istiyorsanız eğer oyunu indirerek bu mücadeleyi başlatabilirsiniz. Tabi oyunu indirmeden önce oyunun kaç GB olduğunu anında araştırmasına girebilirsiniz. Oyun kaç GB? Ne kadarlık yer kaplar? Tüm bu soruların yanıtını da yazımızda vereceğiz.

Bilgisayarınıza oyunu sorunsuz şekilde yükleyebilmeniz için 10 GB alanınızın olması gerekiyor. Bu depolama alanına sahipseniz eğer oyunu indirirken herhangi bir hata almayacaksınız. Oyunda donma ya da kasma sorunu ile karşı karşıya kalmamanız içinde diğer gereksinimlerin bilinmesi gerekiyor. Bu gereksinimlerin neler olduğuna bakalım.

Shadow arena

Shadow arena minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i3 / AMD Ryzen 3 Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 440 / AMD Radeon 5450
  • DirectX: Sürüm 11 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 10 GB
Shadow arena sistem gereksinimleri

Shadow arena önerilen sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5 / AMD Ryzen 5
  • Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NDVIA GTX 970 / AMD RX 480
  • DirectX: Sürüm 11 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Bilgisayarınızın bu gereksinimleri karşılıyor olması durumunda oyunu sorunsuz indirebilir ve problem yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Oyunu oynayan arkadaşlarınız varsa ve oyunda donma kasma sorunu yaşıyorsa bu onların savaşta yenik düşmesine sebebiyet verecektir. Böyle bir durumun yaşanmaması içinde bilgisayarlarındaki sistem gereksinimlerinin bu verdiklerimizi karşılıyor olması gerekiyor. Oyun hakkında diğer merak ettiklerinizi bizlere yorum alanından bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here