Samsung telefonumun simgeleri büyüdü düzeltemiyorum yada telefon menüsündeki simgelerin nasıl küçültüleceği konusundaki detaylar makalemizde yer almaktadır.

Günümüz teknolojisin gelişmesiyle birlikte telefonlarımızın da yeni modelleri çıkmaktadır. Bu bağlamda çıkan yeni modeller ise kullanıcıların isteğine göre duyarlılık göstermektedir. Telefon içerisinde simgelerin küçülüp büyüdüğünü eminim tüm kullanıcılarımız gibi sizlerde bilmektesiniz. Fakat bilinmeden büyüyen simgeler belli bir süre sonrasında sizleri rahatsız edebilmektedir. Böyle bir durumda ise yapılacak adımların bilinmemesi sorunu daha da sıkıcı bir hale getirmektedir. Simgelerin büyüdükçe can sıkıntısını artırdığı süre içerisinde yaşadığınız stresi yaşamamanız adına gerekli incelemeleri sizler adına gerçekleştireceğiz. Böylelikle samsung telefonlarınız da simgelerin nasıl küçülteceğinizi adım adım olacak şekilde sizlere sunmuş olacağız. Sizlerden istediğimiz makale içerisinde yer alan bilgilendirmeleri doğru olacak şekilde kontrol etmeniz olacaktır.

Samsung telefonumun simgeleri büyüdü düzeltemiyorum

Samsung telefonumun simgeleri büyüdü düzeltemiyorum, samsung ekranı küçültemiyorum, telefonun ekranı büyüdü, telefon ekranını küçültemiyorum, samsung j7 simgeler büyüdü, telefonun simgeleri büyüdü ise bunu dert edip moral bozmanıza gerek yoktur. Birlikte gerçekleştireceğimiz ayarlar sonrasında bu sorun artık sizin için bir sorun olmaktan çıkacaktır. Aksine istediğiniz zaman dilimi içerisinde simgelerle ilgili ayarları kendiniz yapabilir hale geleceksiniz.

Telefon ekranını küçültemiyorum

Telefon kullanıcıları büyüyen simgelerin tekrardan nasıl küçülteceği konusunda çeşitli uğraşlar harcamaktadır. Harcanan bu zamanın sonunda sonuç gelmediği taktirde de üzüntü yaşanabilmektedir. Bizler sizlere sunacağımız bu ayarlar bağlamında çözümü getireceğimize inanıyoruz.

Samsung telefonumun simgeleri büyüdü düzeltemiyorum, samsung ekranı küçültemiyorum, telefonun ekranı büyüdü, telefon ekranını küçültemiyorum, samsung j7 simgeler büyüdü, telefonun simgeleri büyüdü

Samsung telefonlarının serilerinin içeriği hemen hemen aynı doğrultuda üretilmektedir. Dolayısıyla S4, S5, S6 ve buna bağlı j7 serilerinde ekrandaki simgelerin küçülmesi halinde nasıl büyüme sağlanacağını konu alacağız.

  • İlk olarak samsung telefonumuzun ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Sonrasında ”Kişileştirme” bölümüne girelim.
  • Yapılan işlem ardından ”Kolay mod” adı altında bir seçenek gelecektir.
  • Bu alana giriş sağladıktan sonra ”Standart mod” yazısı karşınıza çıkacaktır. Bunu işaretlemeniz durumunda simgeler eski haline gelmiş olacaktır.

Samsung j7 telefonlarında nasıl ayarlandığını merak edenler için ise bu ayarı Kolay mod menüsünden gerçekleştirmekteyiz.

Samsung telefonumun simgeleri büyüdü düzeltemiyorum sorunu için yapılacak işlem ayarlarını sizlere sunumunu gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Aklınıza takılan soru işaretlerini yorum alanından bizlere paylaşmanız yeterli olacaktır.

5 YORUMLAR

  1. Allah razı olsun ya Alla iyiliğinizi versin.İyi ki varsınız.Yoksa telefon öyle kalsaydı kafayı yicektim.Çünkü uygulama felan da silinmior.Bide birsürü uygulamamı da bulamadım.Tekrardan Allah sizden razı olsun.Siz olmasanız telefona format atıcaktım.Sonra olan numaralarıda bulamicaktım.Sonra telefonu at çöpe gitsin.Tekrardan sağolun.

  2. Merhabalar suan j6 telefonunu kullanıyorum. Yazilim güncellemesi yaptim ve simgelerim ilki gibi değil. Ayni zamnada bildirim geldigindede degsisik bir sımge var Ben öncesindeki simgelerimi istiyorum .yardımcı olun lutfen

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz