Paylaş

Samsung telefonumun şarjı hemen bitiyor. Telefonun şarjı kendi kendine bitiyor diyenler için durduk yere şarjın gitmemesi adına alınacak önlemleri anlatacağız.

Samsung galaxy s4, s5 ve bu serilerinde şarjla ilgili olarak bir çok sorun yaşanmış durumdadır. Telefon kullanıcıları hiç bir yere gezinti sağlamamalarına rağmen, biriyle konuşup ya da mesajlaşma içerisine girmemesine rağmen şarjın hemen bittiğini dile getirmektedirler. Oluşan bu sıkıntının ne ile alakalı olduğunu ise bilmek ve öğrenmek istediklerinden ötürü biz de durumu inceledik. Siz herhangi bir video, arama ya da uygulamaya girmemenize rağmen şarjın hemen bitiyorsa bu duruma engel olan bir çok enden var. O nedenlerin hepsini sizlere sunduktan sonra eminim bu sıkıntı ortadan kalkacaktır. Akıllı telefonlarımız gündelik hayatta bizim her şeyimiz olmuştur. Güncel haberleri, arkadaşlarımızla mesajlaşma ve buna bağlı görüşmelerimizin tamamını telefonlar üzerinden sağlamaktayız. Akşamdan şarja takıp uyuduğumuz telefonun pil ömrü günün öğren saati gelmeden bitmesi sinirlerimizi bozduğu için ne gibi önemler alabiliriz hadi gelin beraber bakalım.

Samsung telefonumun şarjı hemen bitiyor

Samsung galaxy telefonumun şarjı hemen bitiyor, samsung telefonum şarj yiyor, telefonumun şarjı neden biter, telefonum sürekli şarj yiyor, samsung galaxy s4 telefonumun şarjı durduk yere bitiyor. Telefonumda bir yere girmeme rağmen şarjım bitiyor diyenler içinde bu anlatılacak işlemler işinizi görecektir. Tüm telefonlar için aynı işlemi sağlamanız bence en doğrusu olacaktır.

Samsung telefon şarj yiyor

Sadece samsung telefonlarda değil bütün telefonlar için aynı şey geçerlidir. Telefon yeni olsun olmasın şarj tamamen bitmeden telefonu şarja takmalısınız. Onun dışında tam dolmadan %80 iken telefonu şarjdan çıkartabilirsiniz.Bunun dışında ise yapılması gerekenlere birlikte bakalım.

Samsung telefonumun şarjı hemen bitiyor, telefon şarjı birden bitiyor, telefon şarj yiyor, telefonun şarjı kendiliğinden bitiyor, samsung telefon şarjı hemen bitiyor, samsung telefon şarj yiyor

  • Telefonumuz da gereksiz gördüğümüz uygulamaların kaldırmasını sağlamalısınız.
  • Samsung telefonunuz da kullanımı sağlamamış olduğunuz bütün servis bağlantıları kaldırabilirsiniz.
  • Telefonunuzun bataryası orjinal olmalı ki ısınma ya da patlama gibi bir durum ile karşı karşıya kalmayasınız.
  • Telefon arka planında kullanılan resim kapalı bir resim ya da kapalı bir tema olarak tercihleriniz arasında yer alabilir.
  • İndirmiş olduğunuz, Facebook, intagram ya da twitter gibi buna benzer uygulamaların her daim güncel olup olmadığını samsung telefonunuz da bulunan play store üzerinden kontrol etmelisiniz.
  • Kesin ve en can alıcı işlem ise telefon ekran parlaklığını kısmanız gerekiyor. Yani parlaklığı azaltırsanız şarjın hemen bitimiyle karşı karşıya kalmayacaksınız.

Samsung telefonumun şarjı hemen bitiyor, telefon şarjı birden bitiyor, telefon şarj yiyor, telefonun şarjı kendiliğinden bitiyor, samsung telefon şarjı hemen bitiyor, samsung telefon şarj yiyor

Tüm bunları sağladıktan sonra Samsung telefonumun şarjı hemen bitiyor sorunu için deneme sağlamanız da fayda bulunmaktadır. Yapılan denemeler neticesinde olur da siz farklı bir yöntem bulursanız onu da yoruma ekleyerek başka kişilerin yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung telefonumun şarjı hemen bitiyor, telefon şarjı birden bitiyor, telefon şarj yiyor, telefonun şarjı kendiliğinden bitiyor, samsung telefon şarjı hemen bitiyor, samsung telefon şarj yiyor Samsung telefonumun şarjı hemen bitiyor, telefon şarjı birden bitiyor, telefon şarj yiyor, telefonun şarjı kendiliğinden bitiyor, samsung telefon şarjı hemen bitiyor, samsung telefon şarj yiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here