Samsung telefonumun menü simgelerini küçültemiyorum nasıl bir yol izlemeliyim? Sorusuna cevaben hazırlanmış olan yazımız işinizi görecektir.

Teknoloji çağında olduğumuz bu dönem içerisinde artık herkesin elinde akıllı telefon görmek mümkündür. Samsung telefonları ise bu alıverişlerde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Gerek kullanımı gerekse de hızlılığı bakımından bir çok kullanıcıyı iphone kullanmasına engel olan telefonlarda bazı sorunlarda yaşanmaktadır. Örneğin gezinti yaptığınız bir sırada telefon menüsünde bulunan simgelerin bir anda büyümesi sonrasında ortaya çıkan durum hayli can sıkabilmektedir. Ama bu durum bazı kullanıcılarında işini görmektedir. Küçücük simgelerin gözükmediğinden dolayı büyüterek kullanan kitlenin sayısı da hayli fazladır. İşte tam da bu bağlamda ilgili simgelerin gerek büyütülmesi gerekse de büyüdükten sonra nasıl küçültme yapacağınızı kapsamlıca konu alacağız. Birlikte uygulayacağımız işlem ayarları sonrasında problem tamamen ortadan kalkmış olacaktır.

Samsung telefonumun menü simgelerini küçültemiyorum

Samsung telefonumun simgeleri küçültemiyorum, simgeler küçülmüyor, samsung telefonumun simgeleri küçülmüyor,  samsung simgeleri nereden küçültülür, Yönünde gelen şikayetlerin artmasından ötürü durumun incelemesini siz kıymetli okurlarımız için ele almış bulunuyoruz. Telefon içerisinde büyüyen simgelerin tekrar nasıl küçültüleceğini beraber ele alacağız.

samsung simge küçültme

Telefonda gezinti sağladığımız sırada istemediğimiz, bilmeden yapmış olduğumuz bir işlem sonrasında simgeler bir anda büyüyebilmektedir. Bazen ise simgelerin normalliği dahi bize büyük gelmektedir. Her ne olursa olsun samsung telefonunuzdaki simge ayarlarının nereden yapıldığını öğrenmek dahi olsa bu yazı işinizi görecektir. Samsung simge ayarlarının düzenlenmesi küçültme ve büyüme işlemlerinin yapılandırılabilmesi için aşağıdaki adımları tek tek ele alalım.

Samsung telefonumun menü simgelerini küçültemiyorum, telefon simgeleri küçülmüyor, telefonumun simgesini küçültemiyorum, samsung simge küçültme, samsung simgeler küçülmüyor, samsung telefonun simgeleri küçülmüyor

  • İlk olarak telefonumuzun menü ekranında bulunan ”Ayarlar” bölümüne geliyoruz.
  • Ayarlar alanına giriş yaptıktan sonra ”Kişiselleştirme” alanına giriş yapıyoruz.
  • Sonrasında burada da ”Kolay mod” adı altında bir seçenek göreceksiniz.
  • Buraya giriş sağladıktan sonra ”Standart mod” demeniz halinde ne küçük ne de büyük olacak şekilde orta derecede ayarlama sağlanacaktır.
  • Yine isteğinize bağlı olarak siz nasıl bir mod üzerinden simgelerin gözükmesini istiyorsanız bu şekilde işlem sağlayabilirsiniz.

Samsung telefonumun menü simgelerini küçültemiyorum problemi için yukarıda belirtilen işlem ayarlarını sağlayabilirsiniz.

Önceki İçerikinstagram lite nedir nasıl kullanıyoruz nereden indiriyoruz
Sonraki İçerikAndroid telefon rehberimdeki kişilere fotoğraf koyma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz