Paylaş

Samsung telefonumda tuş sesini kapatamıyorum. Samsung telefonda klavye seslerinin kapatılabilmesi için gerekli incelemeleri yaptık detayları yazımızda.

Günlük hayatta elimizden telefonlar artık düşmemektedir. Bazen tuşlara basılıp basılmadığını hissetmek için tuş seslerini açmaktayız. Ancak oturduğumuz ortamda ya da evdeyken bir film ya da sohbet içerisindeysek bu durumda telefonumuzda çıkan sesler bizlere sıkıntı yaşatabiliyor. Yaşanan sorun ile alakalı olarak telefonun ses ayarlarının kapatılması gereklidir. Bazen de telefonumuzu sessizde iken sesliye aldığımız da bu tuş seslerinin de sesinin açıldığını görebilmeniz mümkündür. Tekrar sessize alıp gelen aramayı titreşimde duymaktansa sadece klavye seslerini kapatmanız daha yararlı olacaktır. Samsung ve galaxy serileri için telefon klavye seslerinin kapatılması adına yapılması gerekenleri araştırdık. Telefonumuz içerisinde ”Ayarlar” kısmından yapılacak işlem adımları sonrasında yaşanan bu durum ortadan kalkacak ve sizlerde artık telefonun tuş sesini kapatarak gezintinize devam edebileceksiniz.

Samsung telefonumda tuş sesini kapatamıyorum

Samsung klavye sesi nasıl kapatılır?, samsung tuş sesini kapatma, samsung telefonumun tuş sesini kapatmak istiyorum, samsung galaxy tuş sesi nasıl kapatılır, samsung tuş sesi kapanmıyor, samsung telefonun klavye sesini kapatmak istiyorum, samsung tuş sesi nereden kapatılır?. Telefonumuzu ara ara sessize ya da sesliye alabiliyoruz. Sağlanan ayarlar sonrasında tuş sesleri de buna bağlı olacak şekilde açılıp kapanmaktadır. Ancak gelen arama seslerini duymak fakat tuş seslerini duymak istemiyorsanız yapılması gereken ayarları aşağıda kapsamlıca sunacağız.

samsung klavye sesi kapatma

Samsung bir telefon kullanıyorsanız ve bu telefonda klavye seslerini kapatmak istiyorsanız bu durumda yapılması gereken ayarları beraber ele alacağız. Gerçekleştirilen işlem ayarları sonrasında sorunumuz ortadan kalkmış olacaktır.

  • Klavye seslerinin kapatılabilmesi için telefonumuzun ”Ayarlar” kısmına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Daha sonrasında gelecek olan ekranda ”Sesler ve titreşim” alanına giriş sağlıyoruz.
  • Gelen ekranda ”Klavye sesi” alanının yanındaki tik sola doğru aktif bir haldeyse bunu sağa doğru çekmeniz durumunda klavye sesleri kapatılmış olacaktır.
  • Yapılan işlem sonrasında hala daha kapalı hale gelmediyse bu durumda bir kere telefonunuzu kapatıp tekrar açarak deneme sağlamanız halinde problem ortadan kalkmış olacaktır.

Samsung telefonumda tuş sesini kapatamıyorum işlemleri için gerçekleştirdiğimiz çözüm yöntemleri sorununuzda müdahil olacaktır. Şayet bu aşama da aklınıza gelen bir soru işareti var ise bunu bizimle yorumda paylaşabilirsiniz.

Samsung telefonumda tuş sesini kapatamıyorum, tuş sesi kapatma, klavye sesini kapatma, samsung tuş sesi kapatma, samsung klavye sesi kapanmıyor, samsung klavye ses ayarları

Samsung telefonumda tuş sesini kapatamıyorum, tuş sesi kapatma, klavye sesini kapatma, samsung tuş sesi kapatma, samsung klavye sesi kapanmıyor, samsung klavye ses ayarları Samsung telefonumda tuş sesini kapatamıyorum, tuş sesi kapatma, klavye sesini kapatma, samsung tuş sesi kapatma, samsung klavye sesi kapanmıyor, samsung klavye ses ayarları

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here