Paylaş

Samsung telefonda emoji açılmıyor calışmıyor. Samsung telefonunuzun kendi klavyesini kullanmak için ayarların nereden yapılacağını bilmeyenler için detaylar yazımızda.

Hayatımızda duygu ve düşüncelerimizi yüz ifadelerimiz belirlemektedir. Üzgün olduğumuzda yüzümüz asık, mutlu olduğumuzda ise yüzümüz güleç olmaktadır. Teknolojinin gelişimi ile birlikte artık tüm akıllı telefonlarda emojilere de yer verilmektedir. Sadece telefon içerisinde değil telefona indirdiğimiz uygulamalar da da bu böyledir. Ancak bazı eski sistemli android uygulamalı telefonlarda ekstra klavye indirimi sağlayarak emoji kullanımı sağlamaktayız. Ancak gelen güncelleme ile birlikte artık bu telefonlar da kendi klavyesini kullanabilirsiniz. Samsung telefonunuzun kendi klavyesini kullanabilmek için bu özelliğin kendi içerisinde açılması gereklidir. Açılım işlemleri için ayarların nerede olduğunu merak eden kitle için gerekli araştırmayı yaptık. Telefon içerisinde yapılacak bir kaç ayar sonrasında sorunumuz giderilmiş olacaktır.

Samsung telefonda emoji açılmıyor calışmıyor

telefonda emoji açılmıyor, samsung telefonda emoji çalışmıyor, samsung klavye açma, samsung emoji nasıl açılır?, samsung telefonumda emoji nasıl açılır?, samsung emoji çalışmıyor, samsung telefonda emoji ayarları. Kullanımı gerçekleştirmiş olduğunuz samsung telefonunun kendi klavyesini kullanabilmeniz için yapılan araştırmaların detay bilgilendirmeleri hazırladığımız şekildedir.

Samsung klavye açma

Android telefon kullanıcıları için getirilen son güncelleme ile birlikte artık emojileri sizde kendi klavyeniz de kullanabilirsiniz. Bundan ötürü öncesinde kullandığınız klavyeleri kaldırabilirsiniz. Telefonumuz içerisinde yapacağımız işlemlerle birlikte karşılaşılan bu durum çözüme kavuşmuş olacaktır.

Samsung telefonda emoji açılmıyor calışmıyor, telefonda emoji açılmıyor, emoji çalışmıyor, samsung emoji açma, samsung klavye açma, samsung telefonumda emoji açılmıyor

  1. Telefonumuzun ”Ayarlar” alanına giriş işlemi sağladıktan sonra ”Genel yönetim” kısmına giriyoruz.
  2. Gelen ekran da ”Dil ve giriş” alanına giriyoruz.
  3. Karşımıza gelen seçenekler içerisinde var olan ”Varsayılan klavye” seçeneğinin içerisine girerek ”Samsung klavye” olarak seçiyoruz.
  4. Artık emojilerinize sizlerde kavuşmuş olacaksınız. İstediğiniz kişilere duygularınızı yüz ifadeleriyle belirtebilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz bu işlem sonrasında Samsung telefonda emoji açılmıyor çalışmıyor problemi giderilmiş olacaktır. Siz bu işlemleri yaptıktan sonra hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda telefon güncellenme gelmemiştir. Çünkü güncel olmadığından ötürü belirtilen ayarlar devreye girmemiş durumdadır. Bunun için de telefonda yedekleme alarak sıfırlama sağlamanız da fayda bulunmaktadır. Sıfırlama sonrasında da sorun olursa aldığınız hata ile birlikte durumu yorumdan bize iletmeniz de fayda bulunmaktadır.

Samsung telefonda emoji açılmıyor calışmıyor, telefonda emoji açılmıyor, emoji çalışmıyor, samsung emoji açma, samsung klavye açma, samsung telefonumda emoji açılmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here