Paylaş

Samsung sos mesajı gönderemiyorum gitmiyor. Samsung acil durum mesajı gönderebilmek için nelerin gerekli olduğunu birlikte kontrol edeceğiz.

Günlük hayatta olmadığı anda başımıza aniden bir şey gelebilmektedir. Bu tarz durumlarda telefondan kişi araması sağlamak zaman kaybına sebebiyet vermektedir. Oysaki belirlediğiniz kişilere acil durumda mesaj gitmesi için Samsung telefonunuzdan ayar sağlayabiliyorsunuz. Sos özelliğinin var olmasıyla birlikte artık sizlerin belirlemiş olduğunuz kişilere anında bulunduğunuz yerin konumunu mesaj olarak gönderebiliyorsunuz. Mesajın düzenleme durumunu kendiniz sağlayabiliyorsunuz. Kişilerin belirlemesini gerçekleştirdikten sonra yapmanız gerekenler basittir. Güç tuşuna üst üste 3 kez basmanız durumunda Sos mesajına eklenen kişilere belirlenen acil mesaj bilgilendirmesi gidecektir. Eşiniz, dostunuz ya da akrabanız içinde bu işlemi yapmanız da fayda bulunmaktadır. Peki işlemler nereden yapılır? Nasıl kişilerin eklemesi gerçekleştirilir? Bunu da yazımızda detaylıca aktaracağız.

Samsung sos mesajı gönderemiyorum gitmiyor

Samsung sos nedir?, samsug sos nasıl kullanılır?, sos kişi ekleme, samsung sos kişi ekleme, samsung sos mesajı gönderilmiyor, samsung sos mesajı gönderme işlemleri için ne yapmalıyım?, samsung acil durum bilgilendirmesi, samsung acil mesajlar. Samsung cihazınızda var olan sos uygulamasını kullanarak acil bir durumda belirlenen kişilere mesaj gönderimi sağlayabilirsiniz. Bu sayaede kendi güvenliğinizi üst seviyede tutmuş olacaksınız.

Samsung acil durum mesajı

Sos özelliğini samsung kullanıcılarının çoğu bilmemektedir. Ancak kullanmakta her daim fayda bulunmaktadır. Hiç olmaz demeyin bir gün başınıza böyle bir durum gelebilir. Ondan dolayı acil durum mesajının belirlenen kişilere gönderilebilmesi için sağlanması gerekenleri birlikte kontrol edeceğiz.

  • Öncelikle telefonumuzdan ”Ayarlar” alanına giriş yapıyoruz.
  • Sonrasında var olan seçenekler içerisinde ”Gelişmiş seçenekler” kısmına giriyoruz.
  • Beraberinde Sos mesajı gönder ikonuna tıkladığınızda burada eklemek istediğiniz kişileri eklemesi sağlıyoruz.
  • Kişilerin ekleme işlemleri tamamladıktan sonra üst tarafta var olan kapalı tiki aktif hale getirmelisiniz.
  • Yapılan işlemler sonrasında acil bir durumda güç yani power tuşuna üst üste 3 kez bastıktan sonra acil durum mesajı seçtiğiniz kişiye gönderilecektir.

Samsung sos mesajı gönderemiyorum gitmiyor sorunu da bu sayede giderilmiş olacaktır. Zaten bu alan aktif halde değilse mesaj bilgilendirmesi karşı tarafa gitmeyecektir.

Samsung sos mesajı gönderemiyorum gitmiyor, sos mesajı gitmiyor, samsung acil durum mesajı, sos mesaj gönderilmiyor, samsung sos nedir, samsung sos mesaj ayarlama

Samsung sos mesajı gönderemiyorum gitmiyor, sos mesajı gitmiyor, samsung acil durum mesajı, sos mesaj gönderilmiyor, samsung sos nedir, samsung sos mesaj ayarlamaSamsung sos mesajı gönderemiyorum gitmiyor, sos mesajı gitmiyor, samsung acil durum mesajı, sos mesaj gönderilmiyor, samsung sos nedir, samsung sos mesaj ayarlama

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here