Paylaş

Samsung smart tv yazılım güncelleme gözükmüyor.Televizyonunuzun yazılım güncellemesi pasif gözüküyor ya da gelmiyorsa yazımızı inceledikten sonra çözüm gelecektir.

Son zamanlarda televizyon kullanıcıları internet araştırmaları sonucunda bazı işlemleri deneme yöntemine gitmektedir. Bu durum bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Aman televizyonda kanalım gitmesin, aman telefon üzerinde bir işlem sağlarsam ayarlar gider derken her şeyden korkar hale gelmiş durumdayız. Yaşanan bu korku bizlerin bilgi eksikliğine neden olmaktadır. Devrin teknoloji devri olmasından dolayı araştırmak ve öğrenmek her şeyden önce gelmektedir. Samsung smart televizyon kullanıcıları yazılım güncellemesi yapmak istediğin de geldiği ekranda bu alanın pasif durumda hatasıyla karşı karşıya kalmaktadır. Oluşan bu problem sonucunda kullanıcılar yazılım güncellemelerini devreye alamamaktadır. Televizyona yapacağınız yazılım güncelleme ayarı sonrasında daha net bir görüntüye kavuşmuş ve buna bağlı donma, kasma sorunlarını da ortadan kaldırabilirsiniz.

Samsung smart tv yazılım güncelleme gözükmüyor

Samsung smart tv yazılım ayarları, samsung smart tv güncelleme yapma, samsung smart tv güncelleme pasif, samsung smart tv güncelleme olmuyor, samsung tv güncelleme kapalı gözüküyor, samsung smart televizyonda yazılım güncellemeyi bulamıyorum. Güncelleme yaparak televizyonunuzu daha kullanışlı hale getirebilmeniz için sürüm yükseltilmesini sağlayabilirsiniz. Bu saye de daha net bir görüntü ile ufak sorunları ortadan kaldırmanız mümkündür.

Samsung smart tv yazılım güncelleme

Televizyonumuzun yazılımını bir üst sürüm ile güncelleme yapmak istiyorsanız ve bu televizyon markası samsung smart tv ise stres yapmanız gerek yok. Tv üzerinde hangi ayarları yapmanız gerektiğine ilişkin tüm aşamaları maddeler halinde aşağıda sizinle paylaştık;

Samsung smart tv yazılım güncelleme gözükmüyor, samsung tv yazılım güncelleme, samsung tv güncelleme nerede, samsung smart tv güncelleme yok, samsung smart tv güncelleme bulamıyorum, samsung smart tv yazılım güncelleme

  • Televizyonumuzun kumandasını elinize aldıktan sonra kumandanın üzerinde bulunan ”Smart hub” tuşuna basılı tutuyoruz. Altıgen olarak da gözükebilir.
  • Televizyonda da da bu alan açılmış olduğunda tekrarında kumanda üzerinde ”Menü” bölümüne tıklıyoruz.
  • Sırasıyla ”Menü>Destek>Yazılım güncelle alanına geldikten sonra yazılım güncelleme seçeneğinin aktif hale geldiğini görebilmeniz mümkün olacaktır.
  • Güncellemeyi başlatıktan sonra televizyonun sıkıntısız ve daha ne görüntü vererek çalışmasına imkan sağladınız.
  • Var olan güncellemeler sonrasında artık rahat bir şekilde gezinti yapabilirsiniz.

Samsung smart tv yazılım güncelleme gözükmüyor, samsung tv yazılım güncelleme, samsung tv güncelleme nerede, samsung smart tv güncelleme yok, samsung smart tv güncelleme bulamıyorum, samsung smart tv yazılım güncelleme

Gerçekleştirilen ayarlar sonrasında Samsung smart tv yazılım güncelleme gözükmüyor probleminiz çözüme kavuşmuş olacaktır.

6 YORUMLAR

  1. merhaba güncelleme pasif halde belirttiğiniz gibi smart hub tuşuna basılı tutuyorum smart hub menüsü donup kalıyor menüye bassamda herhangi bir işlem olmuyor teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here