Paylaş

Samsung smart tv seri numarası öğrenme.Kullanımını gerçekleştirdiğiniz televizyonunuzun model numarasını öğrenmek için izlenecek yöntemleri anlatacağız.

Evlerin çoğunda yerini alan ve kısa zaman içerisinde yeni evlenen çiftlerin ilk tercihleri arasında olan Samsung smart televizyonları gözde tv ler arasındadır. Hem uygun fiyatı hem görüntü kalitesi ile televizyon sevenlerin ilk sıralarında olan bir üründür. Elbetteki tüm teknolojik cihazlarda olduğu gibi samsung smart televizyonlar da kendi aralarında model ve markalara ayrılmaktadır. Seri numaraları ile birlikte bir birinden ayırabilmeniz mümkündür. Televizyonunuzun seri numarasını öğrenebilmeniz için ise bir çok yöntem mevcuttur. Samsung smart televizyonunuzun seri numarasının öğrenebilmeniz ve modelini bulabilmeniz için bahsedilen ayarlar ile birlikte öğrenebilirsiniz. Şimdi bu işlemler nelerdir bunlara birlikte bakalım.

Samsung smart tv seri numarası öğrenme

Smart tv seri numarası öğrenme, samsung smart tv model öğrenme, samsung smart tv seri no öğrenme, samsung televizyonumun modelini nasıl öğrenirim?, samsung tv model numarası bilme, samsung smart tv model numarasını bulma. Evinizde kullanımını sağlamış olduğunuz televizyonunuzun markası samsung smart tv ise ve bu ürünün modelini bulmak istiyorsanız ayarlarınıza bakarak bilgileri edineceğiz.

Samsung smart tv model numarası

Samsung televizyonunuzun modelini öğrenebilmek için 2 ayrı yöntem bulunmaktadır. Bu iki ayrı yöntemi de sizlere sunarak sorunlarınızı çözüme kavuşturacağız. İlk önce tv üzerinde bulunan ev home tuşuna basılı tutuyoruz. Bunun sonrasında televizyon ekranında yer alan ”Ayarlar” bölümüne giriş yapıyoruz.

Samsung smart tv seri numarası öğrenme, smart tv seri no, samsung tv seri numarası, samsung smart tv model numarası, samsung tv model, samsung smart tv model öğrenme

Sonrasında destek sayfası belirecektir. Bu destek sayfası içinde ”Bu tv hakkında” yazan yazıyı gördükten sonra buraya giriş yapmanız halinde model numarasını gelen ekranda görebilmeniz mümkündür. Belirtilen ayarlar neticesinde aklınız da yer edinen farklı bir husus olursa bunu bize yorumda aktarabilirsiniz.

İkinci yöntem ise televizyonunuzun arka etiketinde bu bilgileri görebilmeniz mümkündür. Onun dışında almış olduğunuz ürünün faturası üzerinde de bu bilgileri görebilmeniz mümkündür. Silinmiş ise ve bu belirtilen hiç bir alanda görünmüyor ise aldığınız yer ile görüşme sağlamanız halinde bu bilgileri sizlere vereceklerdir. Bahsedilen ilk yöntemde televizyon içinde bulamama sorunu olursa bu durumda ikinci yöntem ve fatura üzerine bakmanız yeterlidir.

Samsung smart tv seri numarası öğrenme, smart tv seri no, samsung tv seri numarası, samsung smart tv model numarası, samsung tv model, samsung smart tv model öğrenme Samsung smart tv seri numarası öğrenme, smart tv seri no, samsung tv seri numarası, samsung smart tv model numarası, samsung tv model, samsung smart tv model öğrenme Samsung smart tv seri numarası öğrenme, smart tv seri no, samsung tv seri numarası, samsung smart tv model numarası, samsung tv model, samsung smart tv model öğrenme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here