Samsung müşteri hizmetleri telefon numarası ile çağrı merkezi, iletişim numarası nedir diye merak ediyorsanız? Sizlere destek hattının numarasını paylaşacağız.

Samsung cihazlarında yaşanan sıkıntılarla ilgili olarak iletişime geçebileceğiniz bir destek kanalı aramaktasınız. Bu destek kanalı ile ilgili iletişim numaraları siz değerli okurlarımızla paylaşacağız. Firmanın kuruluşu 1938 tarihi itibariyle Lee Byung-Chu tarafından işleme alınmış olup güney kore üzerinden teknoloji alanında ilerleme sağlanmıştır. İlk kurulum sağlanan sıralarda genel anlamda meyve satışına ağırlık veren bir şirket ünvanı almıştır. Yıllar 1970’i gösterdiğinde ise sanayi anlamında önemli yaptırımlar yaparak günümüze kadar ulaşmıştır. Evimizde kullanım sağlamış olduğumuz Samsung smart televizyonlar, buzdolabı, çamaşır makinesi ya da telefonlarla ilgili bir sorun olduğunda iletişime geçebilecek bir numara olup olmadığını hemen araştırmaktayız. Biz de sizin bu araştırmalarınızın kayıpsız kalınmaması için yaptığımız incelemeleri sizlerle paylaşıyor olacağız. Aşağıda belirtilen numaralarla samsung yetkilileri ile iletişime geçerek destek alabileceksiniz.

Samsung müşteri hizmetleri telefon numarası

Samsung destek hattı, samsung canlı destek, samsung iletişim ve buna bağlı olarak tüm iletişim beklediğiniz numaralarla ilgili hangi kanalı arayacağınızı sizlere sunacağız. Belirtilen numara içeriğini aradığınızda karşınıza çıkan MT ile birlikte sorununuzu giderebilirsiniz.

Samsung iletişim numarası

Samsung ile ilgili iletişime geçebilmeniz için 444 77 11 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Belli aralıklarda yoğunlaşmalar oluşabilir. Bu durumlarda bekleme süreniz de uzayacaktır. Yani ulaşamıyorum ya da bağlanamıyorum diye üzülme içerisine girmeden önce bu durumu da göz önünde bulundurabilirsiniz. Müşteri temsilcisine doğrudan bağlanacağınız numara bilgilendirmelerini de sizlere sunumunu sağlayacağız. Çağrı merkezi 08:00-22:00 arası hizmet vermektedir. Bu bilgiyi de siz değerli okurlarımıza dip not olarak belirtmemiz de fayda bulunmaktadır.

Samsung müşteri hizmetleri telefon numarası, samsung iletişim numarası, samsung müşteri hizmetleri, samsung destek hattı, samsung telefon numarası, samsung çağrı merkezi

Samsung müşteri hizmetlerini aradığınızda hangi alana bağlantı kurmayı biliyorsanız aşağıda belirteceğimiz bilgiler işinizi kolaylaştıracaktır.

  1.  Kullanımı sağlamış olduğunuz cep telefonları ve tabletler için 1 i tuşlamasını sağlayabilirsiniz.
  2. Beyaz eşyanız da yaşanan sorunlar için tuşlamayı 2 olarak yapabilirsiniz.
  3. Fotoğraf makinesi, ses sinema ve buna bağlı elektronik eşyalar için 3 tuşlamasını yapabilirsiniz.
  4. Beyaz eşyaların tümü için 4 ‘ü,
  5. Bilgisayar tarzı ürünleriniz için ise 5 tuşlamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Bazı kullanıcılarımız sıra beklemeden ya da tuşlama işlemi sağlamadan doğrudan müşteri hizmetleriyle görüşme sağlamak istemektedirler. Böyle bir durumda da doğrudan ”0” tuşlamasını yapmanız yeterli olacaktır. Ürünler de yaşanan her türlü sıkıntı ve talep doğrultusun da sizlere hızlıca destek sağlayacaklarından emin olabilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz