Paylaş

Samsung hızlı şarj açamıyorum nerede. Telefonunuzun hızlı şarj özelliğini aktif hale getirebilmek için nelerin gerekli olduğunu kontrol edeceğiz.

Günümüz çağında artık akıllı telefonların özellikleri her geçen gün çoğalmaktadır. Sosyal medya uygulamaları cihazlar da özelliklerin artmasında önemli bir yer tutmaktadır. Youtube, Facebook, İnstagram, twitter, whatsapp ve tik tok uygulamaları ile birlikte cihazlarda video izleme oranları artmıştır. Ne kadar video izlenimi sağlarsanız o kadar da cihazın şarj oranında düşüş yaşanmaktadır. Özellikle de sürekli çıkarılıp takılan telefonlarda şarj oranının daha hızlı bir şekilde düştüğünü görebilirsiniz. Ya da uzun bir yolculuğa çıktığınız da şarjın azalma durumlarında durak yerlerinde şarja taktığınız çok olmuştur. Hemen şarj olmasını istediğiniz de oluyor ve bu işlemi artık hızlı şarj özelliğini aktif ederek sağlayabilmek mümkündür. Samsung telefonlarda bu özelliği etkin hale getirebilmek için telefon üzerinde nerelere giriş yaparak hangi ayarları işleme almanız gerektiğini yazımızda paylaşacağız.

Samsung hızlı şarj açamıyorum nerede

Samsung telefonum hemen şarj olsun, samsung hızlı şarj etkinleştirme nerede, samsung hızlı şarj nerede, hızlı şarjı göremiyorum, samsung hızlı şarjı bulamıyorum, samsung hızlı şarj açma, samsung hızlı şarjı açmak için ne yapmam gerekiyor. Kullanım gerçekleştirdiğiniz samsung marka telefonunuzun şarja taktığınız da hızlı dolmasını istiyorsanız ayarlardan bu ayarı sağlayabilirsiniz. Bunun nasıl olduğunu da yazı içerisindeki detaylarda bulabilirsiniz.

Samsung hızlı şarj açma

Samsung cihazınızda hızlı şarjı aktif hale getirebilmek için menü ekranından ‘’Ayarlar’’ kısmına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Ayarlar alanına giriş yaptıktan sonra ‘’Cihaz bakımı’’ seçeneğini göreceksiniz.

Samsung hızlı şarj açamıyorum nerede, samsung hızlı şarj nerede, samsung hızlı şarj açma, samsung hızlı şarj açılmıyor, samsung hızlı şarj olsun, samsung telefonum hemen dolsun

Cihaz bakımı alanına girdikten sonra gelen ekranda ‘’Pil’’ kısmına giriyoruz. Sonrada sağ üst alanda bulunan (…) üç noktalı bölüme girerek ‘’Gelişmiş Ayarlar’’ alanına giriş gerçekleştiriyoruz. Gelen ekran da zaten ‘’Hızlı şarj’’ yazısını görebilirsiniz.

Muhtemelen burası kapalıdır. Açabilmek için yanında bulunan tiki sağa doğru kaydırmak yeterlidir. Hızlı şarjı açtıktan sonra telefonu şarja taktığınızda hızlı bir şekilde şarj olduğunu görebilirsiniz. Olurda hala daha yavaş olduğunu görürseniz yapmanız gereken işlem cihazı kapatıp yeniden açmak olacaktır.

Samsung hızlı şarj açamıyorum nerede diyenler için konunun araştırmasını yaparak işlemleri tamamladık. Olur da takıldığınız bir yer olursa bize yorumdan paylaşabilirsiniz. Dilerseniz sizin için hazırladığımız Android telefonum nem algılandı diyor yazımızı inceleyebilirsiniz.

Samsung hızlı şarj açamıyorum nerede, samsung hızlı şarj nerede, samsung hızlı şarj açma, samsung hızlı şarj açılmıyor, samsung hızlı şarj olsun, samsung telefonum hemen dolsunSamsung hızlı şarj açamıyorum nerede, samsung hızlı şarj nerede, samsung hızlı şarj açma, samsung hızlı şarj açılmıyor, samsung hızlı şarj olsun, samsung telefonum hemen dolsun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here