Paylaş

Salt okunur kişiler silinemez gizlenmiyor. Rehberimdeki bir kişi silemiyorum. Gizlemek istediğimde de gizlenmiyor sorusunu soranlar için yazımız hazırladık.

Tanıştığımız yeni kişilerin numaralarını hemen telefonumuza kayıt etmekteyiz. Eğer gerçek hayatta sevilen bir kişiliğe sahipseniz arkadaşlarınız da bir hayli fazla olacaktır. Bazende rehberimiz o kadar dolmuş oluyor ki hiç arayıp sormadığımız kişileri telefonunu silmek istiyouz. Son dönemlerde ise bir numaranın iki üç kez olduğu gözükmektedir. Numaraların senkronize edilmesinden ötürü bu sorun meydana gelmektedir. Rehberdeki kişilerin silinmesi ise bir o kadar basittir. Sileceğimiz kişiyi bulup üzerine gelmeniz halinde sil butonuna tıklamanız yeterlidir. Fakat son dönemlerde kullanıcılarımız tarafından tarafımıza iletilen bilgilendirmeler de ”Salt okunur hesaplarınızdaki kişiler silinemez, ancak gizlenebilir.” Uyarısının geldiğini dile getirmektedirler. ”Tamam” dememize rağmen kişilerin silinmediği ve numaranın silinmediğini iletmektedirler. Biz de bu durum sonrasında kişilerin rehberinizden nasıl silineceğinin araştırmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Salt okunur kişiler silinemez gizlenmiyor

Numara silinmiyor, numarayı silemiyorum, telefon numarasını silemiyorum, rehberdeki kişinin numarasını silemiyorum, salt okunur hatası nasıl giderilir?, salt okunu nedir?, rehberdeki kişi silinmiyor, telefonumda bulunan kişinin numarasını silemiyorum, rehberim kalabalık numaralar silinmiyor. Telefonumda birinin numarasını silmek istediğiniz de karşınıza ”Salt okunur hesaplarınızdaki kişiler silinemez, ancak gizlenebilir.” Hatası sonrasında hangi yolların izleneceğini sizler için hazırladık.

Rehberimde birini silemiyorum

Alınan ”Salt okunur hesaplarınızdaki kişiler silinemez, ancak gizlenebilir.” sorunu için yaptığımız araştırma sonrasında var olan numaranızın silinme işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür. İşlem ayarları için ilk olarak telefonumuzda ”Google Chrome” uzantısını açıyoruz.

Hesabınızı açtıktan sonra sağ üst köşede bulunan dikdörtgen şeklindeki ikona tıklıyoruz. Buraya tıkladıktan sonra karşımıza gelecen seçenekler içerisinde ”Kişiler”  bölümüne giriş yapıyoruz. Kişilere girdikten sonra ise silmek istediğimiz numaraları seçip tek tek hepsini siliyoruz.

Salt okunur kişiler silinemez gizlenmiyor sorunu için bahsedilen işlem ayarları sonrasında kişilerin silinmesiyle yönelik tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu aşamada sizlerin hala daha karşı karşıya kaldığı bir sorun var ise bunu yorumdan bizlere iletmeniz yeterlidir. Anında kontroller yapılarak geri dönüşü sizlerle paylaşacağız. Umarım faydalı bulmuşsunuzdur.İyi gezintiler dilerim.

Salt okunur kişiler silinemez gizlenmiyor, salt okunur, rehberimde birini silemiyorum, rehberde kişi silinmiyor, rehberimde numara silemiyorum, salt okunur kişi silinemez Salt okunur kişiler silinemez gizlenmiyor, salt okunur, rehberimde birini silemiyorum, rehberde kişi silinmiyor, rehberimde numara silemiyorum, salt okunur kişi silinemez Salt okunur kişiler silinemez gizlenmiyor, salt okunur, rehberimde birini silemiyorum, rehberde kişi silinmiyor, rehberimde numara silemiyorum, salt okunur kişi silinemezSalt okunur kişiler silinemez gizlenmiyor, salt okunur, rehberimde birini silemiyorum, rehberde kişi silinmiyor, rehberimde numara silemiyorum, salt okunur kişi silinemez

5 YORUMLAR

    • Anladım
      O halde yedekleme yaparak şarj oranına da dikkat edip o şekilde bir sıfırlama yapmanız da fayda var.
      Yazıdaki tüm işlemleri yaptıktan sonra hala daha hata varsa bunu yapmanız da fayda bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here