Paylaş

Red dead redemption 2 sistem gereksinimleri merak ediyorsanız eğer nelerin gerekli olduğunu yazı içerisinde ayrıntılı şekilde anlatacağız.

Bilgisayar ya da telefonlarımızda sürekli olarak yeni oyunları oynamaktayız. Ama eskiye dayalı oyunları da yıllar geçse de oynadığımız olmaktadır. 2018 Yılına damgasını vuran Red dead redemption 2 oyununu ise eminim sizlerde aktif şekilde oynuyorsunuzdur. Bilgisayar için sistem gereksinimlerini sizlere aktaracağız.

Bir kere bilgisayar alırken oyun bilgisayarı olsun demelisiniz. Yoksa size günlük rutin işlemlerinizi halledebileceğiniz bir bilgisayar verilecektir. Ve bu da ilerleyen zamanlarda bir oyun oynamak istediğinizde donma, kasma ya da oyunu kaldırmama gibi durumlarla karşı karşıya bırakacaktır. Siz bilgisayarınızın oynayacağınız oyunla ilgili ilk olarak sistem gereksinimlerini bilmelisiniz. Bunun sonrasında alacağınız bilgisayarı ya da indireceğiniz oyunu indirmelisiniz. Red dead redemption 2 oyununu oynarken donma ya da kasma sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Haricinde sizin bilgisayarınıza indirdiğiniz oyuna girmeye çalıştığınızda tekrar dışarı atma durumu ile de karşılaşabilirsiniz. Oyun için bilgisayarınızın sistem gereksinimlerini yazımız içerisinde ayrıntılı bir şekilde konu alacağız.

Red dead redemption 2

Red dead redemption 2

Red dead redemption 2 oyunu ‘’GTA’’ serisine benzetildiğinden dolayı ‘’Vahşi batı’yı konu alan içeriği ile bir çok kişinin beğenisi kazandı diyebiliriz. Oyunu oynamak için ise bilgisayarınızın bu oyunu kaldırması gerekiyor. Yine aynı şekilde bilgisayarınızda farklı oyunları da oynamak istiyorsanız o oyunlar içinde bu durum aynı şekilde geçerliliğini korumaktadır.

Bilgisayarınızda var olan sistem gereksinimleri yine telefonlarda da olması lazım. Çünkü bilgisayarınızdan oynadığınız oyunu artık telefonlarda da çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Şimdi konu uzatmadan sistem gereksinimlerinin neler olduğuna bakalım.

Sistem gereksinimleri

red dead redemption 2 sistem gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri

  • Intel Core i5 İşlemci
  • Nvidia GeForce GTX 750 8GB RAM
  • Windows 8/10
  • 50 GB Boş Disk Alanı
  • AMD için FX8320 GPU ATI FirePro 2GB

Bunları karşılaması durumunda çok rahat bir şekilde oyunu bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Red dead redemption 2 sistem gereksinimleri oyunu için farklı merak ettiğiniz bir husus varsa bunu bizlere yorumdan iletebilirsiniz. Böylelikle diğer karşılaştığınız sorunu da çok kolay şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here