Paylaş

Rage 2 sistem gereksinimleri merak ediyorsanız eğer nelerin gerekli olduğunu yazı içerisinde kapsamlı şekilde anlatacağız.

Bilgisayarınızda oyun oynamayı seviyorsanız eğer eminim Rage 2 oyununu indirdikten sonra artık kaldırmak aklınıza dahi gelmemiştir. Ancak henüz daha oyunu bilgisayarınıza indirmediyseniz eminim bunun nedeni sistem gereksinimleri ve kaç GB olduğunu bilmiyor olmanızdan kaynaklıdır. Biz de bu takıldığınız hususlarda yazımızda sizi bilgilendireceğiz.

Bethesda Softworks şirketi tarafından yayınlanan oyunun kullanıcı kitlesinin her geçen gün arttığını söyleyebiliriz. Siz de Rage 2 oyununu oynamak istiyorsanız direk yüklemeyi yapmadan önce bilgisayarınıza uyumlu mu değil mi? Bunu gözden geçirebilirsiniz. Eğer tek bir oyuncu istiyorsanız Rage 2 oyununu tercih edeceğinizden eminiz. O yüzden oyun için kaç GB ya da sistem gereksinimleri aramalarına girdiğinizin farkındayız. Araştırmalarınıza katkıda bulunabilmek için gerekli incelemeleri tamamladık. Rage 2 oyunun bilgisayarınızdaki depolama alanı 50 GB olduğunu söyleyelim. Tabi bilgisayarınızda sadece 50 GB boş alan olması yetmiyor. Bu alan sadece oyunu bilgisayarınıza indirmenize yardımcı olacaktır. Lakin diğer gereksinimleri bilgisayarınız karşılamıyorsa oyunda donma ya da kasma sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Bunlarla uğraşma olmaması için nelerin gerekli olduğunu kontrol edeceğiz.

Rage 2

rage 2

Rage 2 oyun dünyasına adını yazdıktan sonra herkes tarafından sevilmiştir. Eminim sizde oyunu yükledikten sonra artık silmek istemeyeceksiniz. Bazen bilgisayarımızda oyun oynarken donma ya da kasma sorunları meydana gelebilmektedir.

Donma ve kasma sebeplerini eğer oyuncu ise sorunun ya internet kaynaklı ya da bilgisayarınızın oyun gereksinimleri karşılamadığını bilirsiniz. Bir de tabi oyunu yüklemeden önce bu bilgileri kontrol edip yükleyen kullanıcılar bulunmaktadır. Elbette ki bu kişiler en doğru olanı yapmaktadır. Hazırsanız eğer Rage 2 oyunu için sistem gereksinimleri inceleyelim.

Sistem gereksinimleri

Rage 2 sistem gereksinimleri

Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1 ya da Windows 10 işletim sistemi (64 Bit Zorunlu).
  • İşlemci: Intel Core i5-3570 veya AMD Ryzen 3 1300X işlemci.
  • Ram: 8 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 veya AMD R9 280 ekran kartı
  • Depolama Alanı: 50 GB boş alan

Bilgisayarınızın bu gereksinimleri karşılaması durumunda oyununuzu sorunsuz şekilde oynayabilirsiniz. Rage 2 sistem gereksinimleri için bilmeniz gerekenleri sizinle paylaşmış bulunuyoruz. Siz de artık bu bilgilere sahipsiniz. Eğer arkadaşlarınızı da oyunu oynamasını istiyorsanız bu bilgileri verebilirsiniz. Bilgilerin resmi açıklamalardan aldığımızı da bilmelisiniz. Oyun hakkında eklemek ya da sormak istedikleriniz olur ise bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikGTA 5 sistem gereksinimleri
Sonraki İçerikOverwatch sistem gereksinimleri
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here