Paylaş

Pubg sistem gereksinimleri 2018 bilgisayarımda açılmıyor. Bilgisayarda pubg açılmıyor ya da çalışmıyorsa bu durumda sistem gereksinimlerine birlikte bakacağız.

Bilgisayarımıza bir çok oyunu lisanslı olacak şekilde yüklemesini sağlıyoruz. Genel anlamda steam üzerinde oynanan en çok oyunların yükleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ancak yükleme işlemleri sonrasında bir çok kullanıcı ilgili oyunları bilgisayarlarında açamadıklarını dile getirmektedir. Bu da hem moral bozukluğuna hem de üzüntüye neden olmaktadır. Kısa zaman içerisinde Steam hesaplarında en çok indirimi sağlanan ”PUBG” oyunu herkes tarafından oldukça sevilmiştir. Bir oyun indirilmeden önce o oyunla ilgili olarak bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcı kitle sayısı da oldukça fazladır. Bundan dolayı oyunu indirmeden önce gerekli sistem gereksinimlerini sizler için kaleme almış bulunuyoruz. Fakat siz eğer doğrudan oyunu indirdiniz ve oyun sizin bilgisayarınızda açılmıyorsa sebebi ve bu sebebe neden olan detay bilgileri yazımızda kapsamlıca yer vermiş olacağız.

Pubg sistem gereksinimleri 2018 bilgisayarımda açılmıyor

Pubg biligsayarımda açılmıyor, pubg açılmıyor, pubg girilmiyor, pubg bilgisayarımda çalışmıyor, pubg çalışmıyor, pubg sistem gereksinimleri, bilgisayarım pubg oyunu destekler mi, pubg bilgisayarımda neden açılmıyor, pubg oyunu için bilgisayarıma neler gerekli. Bu ve benzeri soru işaretlerinin son bulabilmesi için konu incelemesini sizler için kapsamlıca yapmış bulunuyoruz. Birlikte izlenecek yöntemlerimizle birlikte artık sorun yaşanmadan kullanımları yapabilecek ve indirimleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarım pubg destekler mi

Bilgisayarınız pubg oyununu kaldırıp kaldırmadığını öğrenmek için bazı gereksinimlerini bilmeniz gereklidir. Bunlar nelerdir? Nasıl öğrenebilirim? diyen kullanıcılarımız için konunun detayına inmiş bulunuyoruz.

  1. İlk olarak64-bit işlemci ve buna bağlı olacak şekilde işletim sistemi gereklidir.
  2. İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 işletim sistemleri bu oyunu yüklemenizi sağlayabilir.
  3. Bellek: 8 GB RAM kapasitesinde gereklidir.
  4. İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300 ayarında olması yeterlidir.
  5. Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB destekli olması gerekiyor.
  6. DirectX: Sürüm 11 olmalıdır.
  7. Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
  8. Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı olmalıdır.

Özelliklere sahip bir bilgisayarınız var ise oyunu bilgisayara yükleyebilirsiniz. Ancak özelliklerin var olmasına rağmen bu yazdıklarımıza eş değer olup olmadığını bilmiyorsanız bu durumda da kontrol için yorum alanında bize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Biz de sizlerin verdiği işletim ve gereksinimleri kontrol ederek yanıtlarını kapsamlıca size sunacağız.

Pubg sistem gereksinimleri 2018 bilgisayarımda açılmıyor, pubg açılmıyor, pubg çalışmıyor, bilgisayar pubg açmıyor, bilgisayarım pubg destekler mi, pubg sistem gereksinimleri

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here