Paylaş

Pubg oyununa giremiyorum girmiyor. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz pubg oyunu açılmıyor ise sebebine birlikte göz atarak çözümü sunacağız.

Steam tüm bilgisayar kullanıcılarının oyun merkezidir. Her türlü oyunu içinde barındıran uygulama içerisinde son dönemlerin en çok indirilen oyunlarından birisi de pubg oyunu olmuştur. Oyun herkes tarafından sevildiği için kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. Oyun kitlesi büyüdükçe oyunda sorun yaşayan kitle sayısı da artış göstermektedir. Karşılaşılan hatalarla ilgili olarak nelere dikkat edilmesi gerektiğini daha öncesinde sizlere sunmuştuk. Bu yazımızda ise oyuna girme işlemleri sırasında alınan hataların hangi yöntem ile giderileceğidir. Bilgisayarınızda oyun açılımı sırasında neden beklendiği, giriş yapamama sorununun altında yatan problemlerin çözümüne ilişkin tüm bilgileri yazımıza yansıtacağız. Bilgisayar içerisinde gezinti sağlarken belli bir yavaşlığın meydana gelmemesine rağmen oyun oynama sırasında açmak isteyip de açılmayan pubg oyunuyla alakalı tüm detayları sizler için derledik.

Pubg oyununa giremiyorum girmiyor

Pubg oyununa giremiyorum, pubg oyuna girilmiyor, pubg giriş yapılmıyor, pubg neden giremiyorum, pubg oyunu açılmıyor, pubg oyunu neden açılmıyor, bilgisayarım pubg oyununu açmama izin vermiyor, bilgisayardan pubg oyununa giriş yapamıyorum. Steam üzerinden indirmiş olduğumuz pubg oyununa giriş sağlayamayanlardan birisiyseniz soruna neden olan sebepleri araştırarak çözümü sizler için hazırlamış bulunuyoruz.

pubg giremiyorum

Genelde indirilen bir oyuna giriş olmaması durumunda bilgisayar kapatılıp ve tekrardan açılımı sağlanır. Aynı işlemi siz de yapmışsınızdır. Şayet bilgisayar kapanıp açılmasına rağmen hala daha oyuna giremiyorsanız sebebi ve çözümü aşağıda ki gibidir;

  • Oynanan oyun Steam alanından indirildiğinden dolayı yine ilk kontrol etmemiz gereken yer steam uygulamasıdır.
  • Buraya giriş yaptıktan sonra oynadığımız oyunun üzerine gelerek sağ tıklamasını sağlıyoruz. Gelecek olan ekranın alt kısmında bulunan ”Özellikler” yazısına tıklıyoruz. Ve sonrasında karşımıza çıkan pencere ekranında var olan ”Yerel dosyalar” alanına giriş yapıyoruz. Yapılan işlemler sonrasında ”Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula” yazısını göreceksiniz. Buraya tıklamanız sonrasında karşılaşılan tüm sorunlar ortadan kalkmış olacaktır.
  • Yapılan işlem aşamaları ile birlikte bilgisayarınız ile birlikte steam uygulamasını da kaldırıp yeniden yüklemesini sağlamanız yeterlidir. Artık oyun açılmış olacaktır.

Pubg oyununa giremiyorum girmiyor, pubg girmiyor, pubg giremiyorum, oyuna giremiyorum, oyun açılmıyor, pubg açılmıyor

Pubg oyununa giremiyorum girmiyor diyenler için belirtilen işlem aşamaları soruna bire bir etki edecektir. Varsa bu aşamada giriş sırasında karşılaştığınız hata bunu yine bizimle yorumda belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here