Paylaş

PUBG mobile unfortunately stopped uyarısı. Telefonumuz üzerinde oynadığımız oyunda aldığımız hatanın giderilmesine yönelik yapılacak işlemleri konu alacağız.

Pubg mobile oyununu oynaması dahi eminim adını yanınızdaki birinden duymuşsunuzdur. Oyun gencinden yaşlısına varana kadar her kesimin ilgi gösterdiği oyunlardan birisidir. Hızlı şekilde yaygınlaşan oyunda güncellemeler ve iyileştirmelerin de geldiğini söyleyebiliriz. Pubg mobile oyununu oynayan herkes kesinlikle teknolojinin ne denli geliştiğinin farkına varmaktadır. Oyun o kadar ileri derece oyun ki istenilen işlemlere dair her şeyi içerisinde bulabiliyorsunuz. Her ne kadar çatışma yani silah oyunu olmuş olsa da erkek kitlesi kadar bayan kitlesinin de olduğunu söyleyebiliriz. Telefonunuza yükleme sağladığınız oyun için gereksinimler mevcuttur. Oyun için gerekli şartların neler olduğunu paylaşırken oyunda almış olduğunuz unfortunately stopped hatasıyla alakalı da yardımcı olmaya çalışacağız.

PUBG mobile unfortunately stopped uyarısı

Pubg mobile unfortunately hatası geliyor, pubg unfortunately stopped nasıl giderilir, unfortunately stopped hatası kalkmıyor, pubg mobile unfortunately stopped ekrandan gitmiyor, pubg mobile unfortunately stopped hatası için nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Aldığınız hata sonrasında izlenecek ilk yol telefonunuzun oyun için gerekli olan gereksinimleri kaldırıp kaldırmamasıdır. Yani telefon oyuna dair gereksinimleri kaldırmıyorsa bu hata ne yaparsanız yapın kalkmayacaktır.

Pubg mobile unfortunately hatası

Pubg mobile için telefonunuzun en az 2 GB RAM ve buna bağlı olarak 1 GB boş alanı olması gereklidir. Cihazınızın 2 GB RAM alanı yok ise zaten oyun ne yaparsanız yapın hiçbir şekilde açılma göstermeyecektir. Fakat siz telefonunuzun oyun için tüm gereksinimlerini destekliyor olmasına rağmen oyunda böyle bir hata alıyorsanız,

PUBG mobile unfortunately stopped uyarısı, unfortunately stopped, pubg mobile unfortunately stopped, pubg mobile unfortunately hatası, pubg unfortunately stopped gitmiyor, pubg unfortunately kalkmıyor
  • Pubg mobile oyunu internet üzerinden çalışan bir oyundur.
  • Oyunda bağlantınız yavaşsa unfortunately stopped hatasını alabilirsiniz.
  • Onun dışında Anroid işletim sistemli bir telefon kullanımı sağlıyorsanız eğer Ayarlar>Uygulama Yöneticisi>Pubg Mobile>Verileri temizle ve ön belleği sil diyerek tekrar giriş denemesi sağlamanız gereklidir.
  • Telefon uzunca bir süre kapatılıp açılmıyorsa eğer yeniden başlatma yaparak oyuna girmeyi deneyip hatanın gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.
  • Daha öncesinde böyle bir hata olmamasına rağmen bir anda hatayla karşılaşıyorsanız son indirilen uygulamalarınızdan birisi buna etki ediyor olabilir.
  • Son olarak oyunu telefonunuzdan kaldırarak yeniden yüklemesini sağlayıp deneme yapmanız halinde sorunun giderilmesi gerekiyor.
PUBG mobile unfortunately stopped uyarısı, unfortunately stopped, pubg mobile unfortunately stopped, pubg mobile unfortunately hatası, pubg unfortunately stopped gitmiyor, pubg unfortunately kalkmıyor

Ayarlarla birlikte artık pubg mobile oyununda karşılaştığınız hatayı almamaya başlayacaksınız. Oyun hakkında merak ettiğiniz farklı soruları bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here