Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayına verdiğimiz bu yazımızda Pubg mobile oyundan atıyor sorunu için iPhone 7 ve diğer cihazlarınızda meydana gelen hatanın nasıl giderileceğine değildik.

Online şekilde oynanan ve kısa süre içerisinde inanılmaz bir oyuncu kitlesine ulaşan Pubg oyununda son zamanlarda hatalar baş göstermeye başlamıştır. Kullanıcıların bir çoğu Pubg mobile oyundan atıyor dediğinden dolayı ilgili kontrolleri sizin adınıza gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Pubg oyunu savaş verdiğiniz ve arkadaş grubunuz ile birlikte beraber oynayabildiğiniz oyunlardan bir tanesidir. Kısa zaman içerisinde hızlı bir yükselişe ulaşmasında ki en büyük etkenlerden birisi de COVİD-19 virüsünden kaynaklıdır. Bu virüsten dolayı bir çok insan evde canı sıkılmasın diye oyunu telefonlarına yükleyerek oynamaya başladı diyebiliriz. Aldığınız oyundan atma hatası için izleyeceğiniz çözüm yollarına bakacağız.

Pubg mobile oyundan atıyor

Pubg oyundan atıyor

iPhone 7 Pubg oyundan atıyor ise ilk olarak bağlantınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. İnternet bağlantınızın olmaması durumunda oyuna girer girmez atacaktır. O yüzden mobil internetinizden bağlanıyorsanız genel de wifiye bağlanarak deneme gerçekleştirin. Wifide bu sorunu yaşatıyor ise mobile bağlanarak işlem sağlayın.

Bağlantılarınızı ayarladıktan sonra yine sorun devam ediyorsa bu durumda telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan hangisinde bu problem yaşanıyorsa oyunu kaldırıp yeniden yükleyin. Yüklemeleriniz eşliğinde tekrar giriş sağladığınızda sorun giderilecektir.

Probleminizin hala daha devam ediyor olması durumunda Pubg oyunu için yetkili birimlerle iletişime geçebilirsiniz. https://pubgmobile.helpshift.com/a/pubg-mobile/?contact=1 bu alana tıklayıp Pubg yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. Karşılaştığınız sorunu ayrıntılarıyla birlikte anlatmanız durumunda gerekli bilgilendirme sizlere gönderilecektir.

Pubg oyundan atıyor

Pubg mobile oyundan atıyor

Pubg oyundan atıyor sorununa belirttiğimiz işlem aşamalarını yaptıktan sonra giriş yaptığınızda sorun kalmaması gerekiyor. Kardeşim ben bunların hepsini yaptım ancak yine sorun devam ediyor diyorsanız farklı bir cihazdan kendi hesabınıza girmeyi deneyin. Onda bir problem yoksa bağlantı kurduğunuz cihazda sorun yaşıyorsunuz demektir.

Dolayısıyla bu durumda telefonunuzun ya da bilgisayarınızın yedeklerini alıp cihazınızı sıfırlamanız gerekiyor. Arka planda çalışan uygulamalarınız varsa onları kaldırıp işlem sağlayabilirsiniz. Sormak ya da merak ettiğiniz farklı hususlar bulunuyorsa bunları da bize yorum alanından iletin. İyi gezintiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here